Co wydarzy się we wrześniu 2022? Mroczna wizja Krzysztofa Jackowskiego

Jasnowidz mówi wprost o poważnym światowym konflikcie.
Co wydarzy się we wrześniu 2022? Mroczna wizja Krzysztofa Jackowskiego
Fot. Unsplash (Isai Ramos)
13.08.2022

Najnowszą ze swoich relacji Krzysztof Jackowski poświęcił temu, co wydarzy się jesienią. Zdaniem wizjonera już we wrześniu zrobi się niespokojnie – na świecie, ale również w Polsce. Co nas czeka?

Zobacz także: Krzysztof Jackowski miał wizję o ucieczce PiS. „Rząd nie doczeka wyborów”

Co wydarzy się we wrześniu 2022? Wizja Krzysztofa Jackowskiego

Jasnowidz nie ma dla nas najlepszych informacji:

Przychodzi czas tego najgorszego (…). Konflikt światowy wisi na włosku. On nie musi się wydarzyć nagle, on może mieć swoje ogniska w różnych miejscach. Będzie to tak groźna sytuacja, że w obawie przed tym konfliktem, niektóre państwa zaczną się odpowiednio przygotowywać, prawdopodobnie nazywając go już po imieniu (…). Chodzi za mną to, że wrzesień, a właściwie bliżej połowy września, może się stać coś takiego, że w niektórych państwach będzie się mówiło wręcz o mobilizacji, o przygotowaniach do poważnego światowego konfliktu.

Jackowski dodał, że mężczyźni w niektórych krajach będą mieli zakaz wyjazdu za granicę. Zapanuje powszechna mobilizacja, wszyscy będą postawieni w stan gotowości, a nawet wysyłani do walk.

Mam poczucie, że front może być gdzie indziej na świecie i Bogu dziękować

- uspokoił wizjoner.

Jackowski ponownie skupił się również na polskim rządzie oraz na brakach zaopatrzenia w węgiel, czy rosnących cenach gazu.

Oni wiedzą, że może stać się taki chaos, że trzeba będzie ludzi krótko trzymać, żeby nie powstał jakiś potężny bałagan i ludzie się będą musieli dostosowywać do jakichś konkretnych nakazów i zarządzeń. (…) Mam wrażenie, że jest przygotowane jakieś postanowienie, że w momencie tego trudnego czasu, będzie ogłoszony częściowo, czy w całości, jakiś stan. Ten stan, który zostanie ogłoszony, zostanie zrobiony po to, aby ludzie od razu musieli się pod to stosować. Żeby nie powstała żadna anarchia, żeby nie powstały żadne problemy z postawą ludzi, w stosunku do tego, co będzie się kazać. Mam wrażenie, że to nie jest wymysł naszego rządu, że to jest ogólne, to jest wielopaństwowe

- podsumował.

Zobacz także: Jackowski straszy koszmarną wizją. „Ludzie będą ropieć”

Polecane wideo

Miłosny algorytm zgodności: Oblicz, czy Ty i Twój facet do siebie pasujecie
Miłosny algorytm zgodności:  Oblicz, czy Ty i Twój facet do siebie pasujecie - zdjęcie 1
Komentarze (16)
Ocena: 3.56 / 5
qqa (Ocena: 1) 17.09.2022 21:54
Jest 17 września i jedyna mobilizacja to ta wokół przekopu mierzei, trochę narodu się zeszło i tyle.
odpowiedz
gość (Ocena: 1) 12.09.2022 18:19
Nie rozumiem kto się podnieca tym idiotą . Przewidział rok temu śmierć królowej Elżbiety . PANIE JACKOWSKI CZY JAK TAM CI. Ta kobieta miała ponad 90 lat, idioto!. Ja przewidziałem już dwa lata temu że umrze .
odpowiedz
olo (Ocena: 1) 30.08.2022 12:10
myśli kreują rzeczywistość Panie Jasnowidzu!!!Wszyscy wtajemniczeni to wiedzą więc po co zasiewasz strach ludziom i zło?
odpowiedz
gość (Ocena: 1) 29.08.2022 10:03
co pił tym razem ?
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 26.08.2022 12:58
Ci co ziemniaki jedzą to g......wno wiedzą
odpowiedz

Polecane dla Ciebie