Krzysztof Jackowski miał wizję o ucieczce PiS. „Rząd nie doczeka wyborów”

Jasnowidz twierdzi, że w Polsce wkrótce nastanie wielki kryzys.
Krzysztof Jackowski miał wizję o ucieczce PiS. „Rząd nie doczeka wyborów”
Fot. Unsplash (Michal Matlon)
01.08.2022

Nastroje w Polsce robią się coraz gorsze. Rosnące ceny żywności, inflacja, wzrost rat kredytów – wszystko to sprawia, że nasi rodacy muszą zaciskać pasa coraz mocniej. Rady niektórych ministrów, by „mniej jeść” lub „zbierać chrust” dolewają jedynie oliwy do ognia. Nic zatem dziwnego, że Krzysztof Jackowski postanowił podzielić się ostatnio z internautami swoją wizją na temat tego, jaki jego zdaniem los czeka rządzących.

Polecamy także: Jackowski straszy koszmarną wizją. „Ludzie będą ropieć”

Krzysztof Jackowski miał wizję o ucieczce PiS

Polityka jest jednym z najbardziej zapalnych tematów w naszym kraju. Obóz władzy ma zarówno swoich zagorzałych przeciwników, jak i wiernych zwolenników. Ci pierwsi teoretycznie mogliby ucieszyć się z najnowszej wizji Krzysztofa Jackowskiego, jednak sprawa nie jest do końca jednoznaczna.

Wizjoner przepowiedział, że PiS ma zrezygnować z władzy, a wręcz „uciec” – ale będzie się to wiązało z gigantycznym krachem, który nawiedzi Polskę.

Nie mówię, że teraz, ale za jakiś czas w rządzie obecnym narośnie konflikt o jakąś ustawę albo o poprawkę do ustawy. Jedna frakcja z tej koalicji rządzącej będzie stawiała warunki, wręcz weto do tej ustawy lub poprawki i to może być sygnałem pierwszym do tego, że ten rząd będzie chciał się ewakuować. A to już będzie oznaczało, że ten rząd zrobił wszystko, co miał zrobić i nie będzie chciał w tym dalej uczestniczyć

- słowa wieszcza cytuje planeta.pl.

Zdaniem Jackowskiego rząd spróbuje ratować się w typowy dla siebie sposób: obiecując wsparcie obywatelom.

Ten kryzys będzie się jeszcze wzmagał przed krachem - czyli zobaczymy jeszcze większe tąpnięcie tego kryzysu, zanim nastąpi krach. I wtedy rząd będzie mówił o jakichś osłonach dla obywateli, być może finansowych, że będą ludzie mieli osłonę finansową, ale to jeszcze nie będzie krach, to będzie krótko przed krachem. A już będzie źle.

Jasnowidz dodał, że w wyniku postępującego kryzysu wielu mieszkańców Europy postanowi wyemigrować do Ameryki.

Polecamy także: Baba Wanga przewidziała, co strasznego wydarzy się w 2022 roku. To JUŻ się dzieje

Polecane wideo

Horoskop miłosny na SIERPIEŃ
Horoskop miłosny na SIERPIEŃ - zdjęcie 1
Komentarze (2)
Ocena: 1 / 5
Kazek (Ocena: 1) 16.08.2022 01:50
Żenada!!!
odpowiedz
gość (Ocena: 1) 02.08.2022 14:57
Co ten człowiek pier....li?
odpowiedz

Polecane dla Ciebie