Baba Wanga przewidziała, co strasznego wydarzy się w 2022 roku. To JUŻ się dzieje

Część przepowiedni właśnie się spełnia. Inne dopiero przed nami.
Baba Wanga przewidziała, co strasznego wydarzy się w 2022 roku. To JUŻ się dzieje
Fot. Unsplash
22.07.2022

Baba Wanga uchodzi za jedną z największych jasnowidzek XX wieku. Niewidoma mistyczka i znachorka pochodząca z terenów dzisiejszej Bułgarii zapisała się w historii jako autorka wyjątkowo trafnych, ale i przerażających przepowiedni. Mimo że zmarła w 1996 roku, przed śmiercią zdążyła podzielić się ze światem swoimi wizjami sięgającymi daleko w przyszłość, w tym na rok 2022.

Zobacz także: Jaka przyszłość czeka Putina? Szokujące wizje znanych jasnowidzów

Przepowiednia Baby Wangi na 2022 rok. Co się wydarzy?

Słynna znachorka przewidywała, że w roku, który trwa obecnie, ludzkość będzie się zmagać z poważnymi zmianami klimatu, niedoborem wody i wysokimi temperaturami. - Baba Wanga twierdziła, że w wielu miejscach na świecie brakować będzie wody pitnej, a rządy będą ją reglamentować. Apele, by oszczędzać wodę i używać jej tylko w sytuacjach pilnych, pojawiły się już miejscami w USA i Europie – zauważa serwis planeta.pl.

O tym, że obecnie słupki rtęci odnotowują rekordową temperaturę, nikomu nie trzeba przypominać. W Wielkiej Brytanii po raz pierwszy w historii padło 40 stopni Celsjusza. We Francji rekordowe upały odnotowano w 64 miejscowościach. Na półwyspie Iberyjskim z powodu gorąca zmarło ponad 1000 osób, a Hiszpania zmaga się z falą pożarów z powodu suszy.

Niestety, przepowiednia Baby Wangi na kolejne miesiące 2022 roku nie napawa optymizmem. Jeśli wierzyć jej proroctwu, niebawem światu zacznie zagrażać kolejny śmiertelny wirus. Co dokładnie zobaczyła bułgarska mistyczka?

W swojej wizji na 2022 roku jasnowidzka ujrzała śmiertelnego wirusa zamrożonego na Syberii. Baba Wanga zdradziła, że niebawem zostanie on uwolniony wskutek postępujących zmian klimatycznych, a tym samym ludzkość czeka kolejna pandemia.

Polecamy także: Kiedy nastąpi koniec świata? „Przetrwają tylko mewy, karaluchy i szczury”

Polecane wideo

W „Stranger Things” gra długowłosego dziwaka. Na co dzień to przystojniak, za którym uganiają się nawet gwiazdy
W „Stranger Things” gra długowłosego dziwaka. Na co dzień to przystojniak, za którym uganiają się nawet gwiazdy - zdjęcie 1
Komentarze (4)
Ocena: 3 / 5
gość (Ocena: 5) 17.08.2022 10:11
Doda mi dzień pracujący do kopie mi ale aqurius ale ja to wytrwam agurius zawsze dzielna całe szczęście że wzięłaś numer tak
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 17.08.2022 10:10
Aqurius pokrecilo ci się nie patrzymy na dzień wolny tylko stałe na grafik tak aqurius nie jesteśmy w przedszkolu przeprosiłam
odpowiedz
gość (Ocena: 1) 14.08.2022 22:22
Niech spier....
odpowiedz
anonim (Ocena: 1) 23.07.2022 21:14
A te "jej przepowiednie" to kiedy i przez kogo zostały napisane?
odpowiedz

Polecane dla Ciebie