Przepowiednia Nostradamusa na 2023 rok

Co wydarzy się już za pół roku?
Przepowiednia Nostradamusa na 2023 rok
Fot. Unsplash (Sinitta Leunen)
17.07.2022

Za nami połowa bieżącego roku. Zamiast skupiać się na teraźniejszości, chętnie wybiegamy w przyszłość i zastanawiamy się, co czeka nas w najbliższym czasie. Z pomocą przychodzą wizje znanych jasnowidzów, m.in. Nostradamusa. Jakie wydarzenia ten słynny wieszcz przewidział na kolejny rok?

Polecamy także: Jaka przyszłość czeka Putina? Szokujące wizje znanych jasnowidzów

Co wydarzy się w 2023 roku? Przepowiednia Nostradamusa

- Według części interpretatorów spuścizny Michela de Nostredame wybuchnie wielka wojna, która ma trwać aż 27 lat. Prorok zapowiedział jej początek na 1995 rok. Z wyliczeń wynika, zatem że jej kulminacja przypada na 2022 lub 2023 rok. Następnie pojawi się Reformator Świata i napełni ziemię pokojem i sprawiedliwością. Rozpocznie się nowa era – czytamy na antyradio.pl.

Inne wydarzenia, które przewidział na kolejny rok wizjoner to bieda i niestabilność polityczna, które w efekcie doprowadzą do wojny domowej w Ameryce. Nostradamus zapowiedział również zniszczenie Wielkiego Imperium – interpretatorzy nie są jednak zgodni, czy chodzi o Rosję, czy o Chiny. - Europa może się wyludnić na skutek użycia broni chemicznej lub jądrowej, którą walczyć będą wojska na III wojnie światowej – dodaje serwis i przytacza słowa wieszcza:

Głód i zaraza, które zostały zrzucone przez żelazo, będą prosić nieśmiertelnego Boga o pomoc.

Analitycy wizji francuskiego jasnowidza uważają również, że w kolejnym roku Władimir Putin zostanie zdradzony przez zaufanych ludzi i zamordowany. Joe Biden zapadnie z kolei na tajemniczą chorobę, a papieża Franciszka czeka nagła śmierć.

Zobacz także: Co zrobiliby Polacy, gdyby nasz kraj został zaatakowany? Zaskakujące wyniki sondażu

Polecane wideo

Jakie zwierzę podporządkowane jest Twojej dacie urodzenia?
Jakie zwierzę podporządkowane jest Twojej dacie urodzenia? - zdjęcie 1
Komentarze (4)
Ocena: 3 / 5
gość (Ocena: 5) 18.07.2022 18:24
Jaka niby wojna powstala w 1995?
zobacz odpowiedzi (1)
gość (Ocena: 1) 17.07.2022 13:34
To jaka wojna wybuchła w 1995 ??
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie