„Nastanie głód”. Przerażająca wizja Krzysztofa Jackowskiego

„Idzie wielki kryzys” – przestrzega wizjoner.
„Nastanie głód”. Przerażająca wizja Krzysztofa Jackowskiego
Fot. Unsplash
06.06.2022

Krzysztof Jackowski często dzieli się ze swoimi fanami przepowiedniami dotyczącymi najbliższej przyszłości. Niestety jego wizje rzadko kiedy okazują się optymistyczne. Medium z Człuchowa najczęściej przestrzega przed różnymi zagrożeniami. 

Zobacz również: Krzysztof Jackowski miał nową wizję. Tym razem dotyczyła znanego polityka

Nie inaczej jest i tym razem. Ostatnio Krzysztof Jackowski doświadczył wyjątkowo przerażającej wizji. Zdradził, że niebawem czeka nas wielki kryzys, który doprowadzi nawet do głodu.

Krzysztof Jackowski ostrzega przed kryzysem i głodem

Fot. Unsplash

Krzysztof Jackowski ostrzega przed kryzysem i głodem 

Krzysztof Jackowski wrócił wspomnieniami do swojej wizji z zeszłego roku. Mówił wówczas o problemach z suwerennością, jakich możemy się spodziewać.  

Już w maju ubiegłego roku powiedziałem o swoich przeczuciach - skojarzyło mi się wtedy, że w najbliższych miesiącach Polska może mieć poważne problemy. Wskazałem wówczas dwie rzeczy. Nie rozumiałem - ale czułem - że nasz kraj w jakiś sposób może tracić suwerenność. Mówiłem o podziale Polski na dwa i zaznaczałem też, że od sierpnia zaczną być wprowadzane inflacja, kryzys surowcowy i finansowy, których konsekwencją będzie bieda. Podkreślam - wprowadzane. Mówi się, że przez wojnę w Ukrainie także nasz kraj wpadł w dużą inflację i mamy spore problemy cenowe. Każdy czuje to w swoim portfelu. To jednak nie zaczęło się w marcu równolegle z wojną, ale w drugiej połowie ubiegłego roku 

- mówił jasnowidz. 

Teraz wizjoner dodał, że nadchodzące miesiące wcale nie przyniosą ze sobą poprawy, a wręcz przeciwnie. Jego zdaniem kryzys, jakiego doświadczamy, tylko się pogłębi i niewykluczone, że doprowadzi do głodu. 

Swoim widzom mówiłem już, że czeka nas kryzys tak duży, że nastanie głód. W tych superdobrych czasach wydaje się nam, że bieda jest wtedy, gdy nie stać nas na nowego iPhone'a czy jeździmy stary autem. Mi chodzi o taką biedę, że boli cię brzuch, bo jesteś głodny. Idzie wielki kryzys, który przypomina oranie pola - zastany porządek trzeba wzruszyć i rozwalić, żeby móc obsiać to pole. Przed koronawirusem temat obsługi zadłużenia i reform był omawiany każdego roku. Teraz nie istnieją takie określenia jak "bezpieczeństwo budżetu państwa". Rządy mówią o tarczach, pomocy, nowych ładach; Unia Europejska daje wsparcie, choć Polsce w tej kwestii się na razie nie poszczęściło. Na świecie zapanowała trudna sytuacja, ale proszę bardzo - rozgrzane drukarki produkują kolejne pieniądze. Wydaje się, że to pozorne kontrolowanie sytuacji. A co, jeśli przy tej okazji mamy do czynienia ze zburzeniem obecnego porządku gospodarczo-finansowego - kompletnym resetem gospodarczym i społecznym? Ten bałagan może doprowadzić do sytuacji, w której nie wszystko będzie nam się należało. Nie każdy będzie mógł skorzystać z lekarza, utrzymać to, co posiada, czy kupić rzeczy dziś oczywiste - jak choćby samochód. Już to kiedyś przerabialiśmy. 

Co sądzicie o tej wizji Krzysztofa Jackowskiego? 

Zobacz również: Jackowski ostrzega przed zbliżającą się wojną: „Polska opustoszeje”

Polecane wideo

Horoskop miłosny na CZERWIEC
Horoskop miłosny na CZERWIEC - zdjęcie 1
Komentarze (18)
Ocena: 2.83 / 5
anonim (Ocena: 1) 23.07.2022 21:16
Przestańcie do niego chodzić i mu płacić to będzie musiał się za uczciwą pracę wziąć... Niestety tak nie będzie bo co minutę rodzi się kolejny fr..., klient znaczy się :)
odpowiedz
Cloun 🤡 (Ocena: 3) 20.07.2022 19:42
Kartoflów , szczawiu i mirabelek , też nie będzie ??
odpowiedz
Baba (Ocena: 1) 18.07.2022 07:24
Przestańcie publikować wymysły pseudo wizjonerów, które nic do realnego życia nie wnoszą poza sianiem wiatru i manipulacjami.
odpowiedz
gość (Ocena: 1) 08.07.2022 23:03
Dupeusz. Że też ziemia takich nosi.
odpowiedz
Ala (Ocena: 4) 08.07.2022 22:03
Może nie jestem jak Krzysztof Jackowski ale raz mi się udało. Gdy się dowiedziałam że będzie w mojej klasie Ukrainiec wtedy gdy zasypiałam przed oczami zobaczyłam jak siedzi na kanapie a do okoła są inni uczniowie klas 4,3. Gdy przyszedł do szkoły to na przerwie usiadł na kanapie a do okoła byli uczniowie klas 3,4.. Wiem bo widziałam na własne oczy
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie