Poczuj klimat Nowego Jorku tu i teraz!

Oto wydarzenie, na którym nie może Cię zabraknąć.
Poczuj klimat Nowego Jorku tu i teraz!
Fot. mat. prasowe
06.05.2022

CHCESZ POCZUĆ SIĘ JAK NA NOWOJORSKIM WIOSENNYM SPACERZE, ZANURZYĆ
W KOSMICZNEJ STREFIE NOWOŚCI KOSMETYCZNYCH, A MOŻE SKONSULTOWAĆ Z MAKE-UP ARTISTS NAJNOWSZE TRENDY MAKIJAŻOWE? TO WSZYSTKO JEST MOŻLIWE DZIĘKI WYDARZENIU MAYBELLINE New York Stories W ART BOX EXPERIENCE W FABRYCE NORBLINA. TYLKO 12 I 13 MAJA TA IMMERSYJNA PRZESTRZEŃ ZABIERZE CIĘ W PODRÓŻ DO NOWEGO JORKU - W CZASIE RZECZYWISTYM, CZYLI TU I TERAZ!

MAYBELLINE New York Stories to wydarzenie, jakiego jeszcze nie było… Inspirujące instalacje, cyfrowe filmy o Nowym Jorku wyświetlane na dziesiątkach zintegrowanych ekranów sprawią, że niemal dosłownie będzie można przenieść się do serca tętniącej życiem metropolii.

Nowy Jork to miasto, które nigdy nie śpi. Nieustannie wyznacza trendy, inspiruje do działania. To miejsce nieograniczonych możliwości, spełnionych marzeń i snów… Jego niepowtarzalny klimat, wielokulturowość i otwartość przyciągają niczym magnes. Tu każdy może być sobą, dumnie prezentować swoją indywidualność i dowolnie kreować swój wizerunek. Kto choć raz odwiedzi Nowy Jork, nigdy nie zapomni jego rytmu, kolorów, klimatu!

Dlatego 12 i 13 maja Maybelline New York zaprasza na jedyne w swoim rodzaju multisensoryczne widowisko, które powstało dzięki połączeniu nowoczesnej technologii, sztuki, muzyki i nowości makijażowych inspirowanych Nowym Jorkiem. Na miejscu nie zabraknie atrakcji i nowojorskich nagród!

DATA: 12-13 maja
MIEJSCE: Art Box Experience*, Fabryka Norblina (szukaj wejścia przy karuzeli i wjedź na 2 piętro)
ADRES: Żelazna 51/53, Warszawa
WSTĘP: WOLNY OD 14:00 DO 22:00
SPRAWDŹ WIĘCEJ INFORMACJI:
https://www.facebook.com/events/1074546909941804/?ref=newsfeed


PARTNERZY WYDARZENIA:

*ART BOX EXPERIENCE jest wielofunkcyjną przestrzenią immersyjną, gdzie na styku sztuki, nauki, technologii cyfrowej i rozrywki powstają unikalne multisensoryczne widowiska – wystawy, spektakle, koncerty, a także zapadające w pamięć eventy. Na 800 m2, za pomocą kilkudziesięciu najnowocześniejszych projektorów i zintegrowanych ruchomych ekranów, ożywają zdigitalizowane w najwyższej z dostępnych rozdzielczości obrazy. Towarzyszy im płynąca sferycznie ścieżka dźwiękowa.

*FOOD TOWN to projekt zrealizowany z niezwykłym rozmachem. W pięciu postindustrialnych halach Fabryki Norblina, od rana do nocy przez siedem dni w tygodniu, działają tu 24 koncepty kuchni z całego świata i aż 5 barów - każdy z innym menu. Do tego sala live music, w której co wieczór serwowana jest porcja wybornej muzyki i wrażeń artystycznych. W Food Town jest aż 1000 miejsc siedzących dla gości, co czyni to miejsce największą tego typu przestrzenią w Warszawie, której unikatowość płynie z możliwości korzystania równocześnie z food hallu, barów oraz niezwykłych przestrzeni Fabryki Norblina - BioBazaru czy ekskluzywnego kina Kinogram.

Mat. prasowe

Polecane wideo

„Jak się śpi, kiedy ma się okno za głową?”. Internautki są zafascynowane sypialnią Kasi Tusk
„Jak się śpi, kiedy ma się okno za głową?”. Internautki są zafascynowane sypialnią Kasi Tusk - zdjęcie 1
Komentarze
Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie