Jackowski ostrzega przed tym, co wydarzy się w maju. „Demony ożyją”

Przepowiednia nie jest optymistyczna.
Jackowski ostrzega przed tym, co wydarzy się w maju. „Demony ożyją”
Fot. Unsplash
30.04.2022

Kilka dni temu Krzysztof Jackowski podzielił się z internautami swoją kolejną wizją. Tym razem wieszcz opisał to, co jego zdaniem wydarzy się już w maju. Niestety, przepowiednia nie napawa optymizmem.

Polecamy także: Jaka przyszłość czeka Putina? Szokujące wizje znanych jasnowidzów

Co wydarzy się w maju 2022? Przepowiednia Krzysztofa Jackowskiego

O ile zdaniem wieszcza kwiecień był miesiącem względnego spokoju, o tyle w maju ma się to zmienić. W konflikt na linii Rosja-Ukraina mają się zaangażować inne kraje. Niewykluczone, że jednym z nich będzie Polska. Państwa te postanowią wesprzeć militarnie walczących o wolność Ukraińców.

Może dojść do tego, że trzy lub cztery państwa, kto wie, czy nie będzie w tym Polski właśnie, przynajmniej zaczną mówić oficjalnie o gotowości przystąpienia do konfliktu. Będzie mowa o takiej alternatywnej grupie wojska.

Jasnowidz uspokoił jednak od razu, że w swojej wizji nie zobaczył Rosji atakującej jakikolwiek kraj NATO. Ma jednak obawy, że na przełomie maja i czerwca rozgorzeje kolejny konflikt na wschodzie. - W swojej wizji widział duże metalowe silosy, w których będzie trzymana ciecz palna lub zapasy. Obiekty wybuchną i ma wrażenie, że stanie się to w Rosji – podaje radiozet.pl.

Wizjoner przepowiedział również, że w Polsce zostanie ogłoszony przez premiera stan „gotowości”.

Obywatele będą mieli większe obowiązki, będą musieli wykonywać coś, co będzie brzmiało jak rozkaz choć to nie będzie typowym rozkazem.

W naszym kraju pojawią się również problemy z dostawą pewnych produktów, za co rząd obwini Putina. Będziemy się borykać nie tylko z kryzysem gospodarczym, ale także finansowym. Polska będzie potrzebować funduszy na pewne „nadzwyczajne” działania, ale nie otrzyma ich z Unii Europejskiej. Jasnowidz podkreślił, że niektóre państwa są od nas odwrócone.

Maj ma być również miesiącem, kiedy „demony odżyją”. Za tym tajemniczym stwierdzeniem ukrywa się przypuszczenie Jackowskiego, że Rosja już wkrótce nasili swoje działania.

Polecane wideo

Mroczna strona znaków zodiaku. Oto ich najbardziej toksyczne cechy
Mroczna strona znaków zodiaku. Oto ich najbardziej toksyczne cechy - zdjęcie 1
Komentarze (8)
Ocena: 4.25 / 5
Isa (Ocena: 5) 19.05.2022 10:08
Ten facet ma bielctwo w mózgu . Szare komórki mu zbielaly i ględzi trzy po trzy
zobacz odpowiedzi (3)
Tupi (Ocena: 5) 02.05.2022 21:51
Bym się zdziwila gdyby to było coś optymistycznego typu koniec wojny i problemów.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 02.05.2022 21:31
Tego pana chyba na leki nie stać. Stąd te "wizje" i "poczucia"
odpowiedz
gość (Ocena: 3) 01.05.2022 19:16
Jego "wizje" się tyle razy nie sprawdziły, że już powinien honorowo zamilknąć.
odpowiedz
gość (Ocena: 1) 30.04.2022 02:37
Po co to robicie .Po co znowu promujecie te zapijaczona kreature.Do kgo to jest ,bo do najgorszych i najglupszych obywateli.jak wam nei wstyd,czy naprawde nie macie jzu nawet cienia przyzwoitosci??
odpowiedz

Polecane dla Ciebie