Jaka przyszłość czeka Putina? Szokujące wizje znanych jasnowidzów

„To się stanie już niedługo”.
Jaka przyszłość czeka Putina? Szokujące wizje znanych jasnowidzów
Fot. Unsplash (John Towner)
21.04.2022

Dzisiaj już coraz rzadziej o Władimirze Putinie mówi się, że jest prezydentem Federacji Rosyjskiej. Częściej określa się go jako zbrodniarza wojennego i ludobójcę. Jaka przyszłość czeka najbardziej znienawidzonego człowieka na świecie? Wróżbici są pod tym względem zaskakująco zgodni.

Polecamy także: Co zrobiliby Polacy, gdyby nasz kraj został zaatakowany? Zaskakujące wyniki sondażu

Co czeka Władimira Putina?

Śmierć przywódcy Rosji przewidzieli m.in. Nostradamus oraz Baba Wanga. Co ciekawe, była ona przez nich prognozowana na 2022 rok. Podobny scenariusz wywróżyła polska tarocistka, Anna Kempisty. Jej zdaniem Putina czeka zamach, a jego śmierć nie będzie ani naturalna, ani lekka:

Putin nie umrze we własnym łóżku. Analizowałam jego datę urodzenia i ta data właśnie to potwierdza. Do tego karty pokazują, że też pozbawi się jakiejś posiadłości, którą ktoś wysadzi w powietrze.

Z kolei przepowiednia Wojciecha Glanca nie wyklucza, że ktoś z najbliższego otoczenia rosyjskiego dyktatora odbierze mu władzę. – Widzę go wycieńczonego, zgarbionego, złamanego – stwierdził wróżbita i dodał, że żołnierze rosyjscy poddadzą się latem.

O tym, jaki los wkrótce może spotkać Putina, opowiedziała również ostatnio Weronika Marczuk, która urodziła się w Kijowie. Producentka filmowa w wywiadzie dla fakt.pl stwierdziła:

Jestem przekonana, że on zwyczajnie nie umrze. Moja mama powiedziała mi, że słuchała najważniejszej ukraińskiej jasnowidzki, która powiedziała, że coś mu się stanie niedługo. Albo ktoś mu pomoże, albo sam... To się musi skończyć. Oby tak się stało, jak mówiła jasnowidzka. Nie można życzyć nikomu śmierci, ale tu…?

Wizje jasnowidzów są zaskakująco spójne. Co o nich sądzicie?

Polecamy także: Trzy dni ciemności, wojna klimatyczna i śmierć światowych przywódców. Co Nostradamus przepowiedział na rok 2022?

Polecane wideo

Znaki zodiaku polskich gwiazd. Kto ma trudny charakter?
Znaki zodiaku polskich gwiazd. Kto ma trudny charakter? - zdjęcie 1
Komentarze (20)
Ocena: 4.6 / 5
. (Ocena: 5) 22.07.2022 13:53
✨📲 Jeśli macie robloxa to napiszcie swój nick poniżej ⬇️✨
odpowiedz
. (Ocena: 5) 22.07.2022 13:51
Kto ma robloxa?
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 28.04.2022 10:11
99,9 % Rosja popiera inwazję na Ukrainę, rosyjski matki mówią swoim synom jadącym na wojnę, żeby gwałcili, zabijali i okradali (nie ma więc co żałować rosyjskiego społeczeństwa). Większość rosyjskich sportowców również popiera inwazję (są więc tak samo zbrodniarzami wojennymi odpowiedzialnymi za ludobójstwo jak ich dyktator), więc niech nie dziwią się że zostali wykluczeni z rozgrywek sportowych. Obnoszą się z ruską swastyką na piersi, a oskarżają innych (Ukraińców) o nazizm, a sami są jeszcze gorsi od nazistów. Ruski naród prędzej zeżre gówno spod swoich tyłków niż przyzna, że jest przeciwny wojnie.
odpowiedz
gość (Ocena: 1) 24.04.2022 14:35
Fak off
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 23.04.2022 20:44
Ja wróżę koniec dla was za te reklamy
odpowiedz

Polecane dla Ciebie