Pierwsza pozytywna wizja Krzysztofa Jackowskiego! Co zobaczył?

„Sam jestem zaskoczony”.
Pierwsza pozytywna wizja Krzysztofa Jackowskiego! Co zobaczył?
Fot. Unsplash (Christina Deravedisian)
19.04.2022

Krzysztof Jackowski zdążył już przyzwyczaić nas do tego, że jego wizje są zazwyczaj pesymistyczne. Przewidywania dotyczące wojen, chorób, kataklizmów nie brzmią bowiem nigdy optymistycznie. Jedna z ostatnich przepowiedni wieszcza również nie napawała nadzieją: Mroczna wizja Jackowskiego o „militarnym kwietniu”

Tym bardziej dziwi fakt, że najbliższą przyszłość jasnowidz widzi w różowych barwach. Jego zdaniem wybuch pandemii koronawirusa oraz trwająca w Ukrainie wojna ściśle się ze sobą łączą. Zapewnił jednak, że nadchodzi lepszy czas.

Odniosłem wrażenie, że przynajmniej kilka państw zacznie się buntować. Powstanie protest, ale nie będzie to protest zwykłych ludzi. Sami politycy, rządy tych państw zaczną demaskować całą sytuację. Trochę dziwnie będzie to wyglądało, bo będą to robiły państwa demokratyczne. Za tymi państwami zaczną iść inne państwa, uznając, że starczy tego nonsensu. (...)Trudno powiedzieć, co się w tej sytuacji stanie. (…) może nastąpić niebywały skandal światowy.

Jackowski zaznaczył, że strach, w którym żyjemy od ponad dwóch lat, wpływa nie tylko na nasze poczucie bezpieczeństwa, ale także na naszą podatność na manipulację. Zjednoczenie krajów, które postanowią obwieścić światu prawdę, okaże się wyzwalające.

Co o tym sądzicie?

Polecane wideo

10 alarmujących oznak, że spotykasz się z psychopatą
10 alarmujących oznak, że spotykasz się z psychopatą - zdjęcie 1
Komentarze (4)
Ocena: 4 / 5
gość (Ocena: 1) 10.09.2022 01:00
O jej nie może być też jestem zaskoczony i mój psychiatra też .
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 10.09.2022 00:59
O jej jak to skomentować
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 21.04.2022 08:07
Może być
odpowiedz
Panek (Ocena: 5) 19.04.2022 01:38
Koniec Great reset?
odpowiedz

Polecane dla Ciebie