Mroczna wizja Jackowskiego o „militarnym kwietniu”

Zdaniem jasnowidza nasz kraj zostanie podzielony na trzy strefy.
Mroczna wizja Jackowskiego o „militarnym kwietniu”
Fot. Unsplash
10.04.2022

Wizja III wojny światowej jeszcze do niedawna wydawała się odległą perspektywą, której nie doświadczą najbliższe pokolenia. Wszystko zmieniło się po 24 lutego, kiedy Rosja zaatakowała Ukrainę, a pozostałe wschodnie państwa zaczęły się zastanawiać, czy będą następne.

Na szczęście dość szybko okazało się, że rosyjska armia, uważana przedtem za jedną z najpotężniejszych na świecie, jest nie tylko kiepsko przeszkolona, ale także wyposażona. O racjach żywnościowych, przeterminowanych o 8 lat, rozpisywały się media na całym globie. Swoje nieudolne działania na froncie Rosjanie przekuli niestety w ataki na ludność cywilną. O zbrodniach wojennych, których dopuszczali się w okupowanych przez siebie miejscowościach, jest coraz głośniej. Trudno wyobrazić sobie skalę okrucieństwa i bestialstwa, których doświadczyli nasi wschodni sąsiedzi.

Zobacz także: Co zrobiliby Polacy, gdyby nasz kraj został zaatakowany? Zaskakujące wyniki sondażu

Czy konflikt ten rozleje się na inne kraje? A jeśli tak, kiedy to się stanie? Krzysztof Jackowski podzielił się ostatnio swoją wizją na temat „militarnego kwietnia”.

Militarny kwiecień – co oznacza w wizji Krzysztofa Jackowskiego?

- Jackowski zapowiada, że kwiecień będzie „miesiącem militarnym”. Na Ukrainie dojdzie do wydarzeń, które wywołają panikę i doprowadzą do częściowego dobrowolnego exodusu w Polsce. Profeta zwraca jednak uwagę, by nie uciekać i nie zostawiać dobytku. Polski Nostradamus ostrzega, że „pewne siły” będą chciały wywołać chaos i dezinformację na terenie Polski – czytamy na serwisie o2.pl.

Zdaniem wizjonera w innej części świata dojdzie również do kolejnego konfliktu militarnego, który ma ogromną szansę przerodzić się w III wojnę światową.

Jackowski radzi jednak Polakom, by nie reagowali na te wydarzenia impulsywnie i w popłochu nie opuszczali swoich miejsc zamieszkania. Dodał, że może również nastąpić symboliczny podział Polski na trzy części. - Sytuacja nie będzie wynikiem ataku, ale efektem, „czegoś niewidzialnego” – relacjonuje serwis.

Polecane wideo

Horoskop MIŁOSNY na kwiecień
Horoskop MIŁOSNY na kwiecień - zdjęcie 1
Komentarze (6)
Ocena: 3 / 5
gość (Ocena: 5) 08.05.2022 21:01
No zobaczcie jest już maj i nic się nie stało. Polska się nie podzieliła na żadne części
odpowiedz
gość (Ocena: 1) 11.04.2022 12:03
Yebur.
odpowiedz
Aligator (Ocena: 1) 11.04.2022 08:17
Nie rozumiem tych wizji Jackowskiego. Na Ukrainie dochodzi już od dawna do wydarzeń wywołujących panikę. Chaos i dezinformacja - już od bardzo dawna jest mowa o farmach trolli które to robią. Aktualnie na świecie jest blisko 30 konfliktów zbrojnych i co jakiś czas pojawiają się nowe. Czyli wizja Jackowskiego to nie wizja tylko opis rzeczywistości, który każdy człowiek mający więcej niż dwie szare komórki mógłby stworzyć.
zobacz odpowiedzi (2)
gość (Ocena: 5) 10.04.2022 15:47
U już
odpowiedz

Polecane dla Ciebie