Najmłodszy astrolog w dziejach miał nową wizję. Jego proroctwo zatrważa

Abhigya w 2019 roku przewidział pandemię. Co wróży na 2022 rok?
Najmłodszy astrolog w dziejach miał nową wizję. Jego proroctwo zatrważa
Fot. Unsplash (Gaspar Zaldo)
01.04.2022

Abhigya Anand to pochodzący z Indii chłopiec, który tuż po narodzinach został uznany za cudowne dziecko. W wieku 7 lat zaczął odwiedzać indyjskie świątynie i uczyć się sanskrytu. Już trzy lata później uczęszczał na zajęcia z astrologii i w krótkim czasie został jednym z najlepszych uczniów.

Dzisiaj przepowiednie i proroctwa nastolatka można śledzić na YouTube. - Część internautów jest zdania, że Abhigya przewidział pandemię koronawirusa w filmie opublikowanym w sierpniu 2019 roku – czytamy na serwisie antyradio.pl.

Co jego zdaniem wydarzy się w 2022 roku?

Abhigya Anand: Przepowiednia o III wojnie światowej

Zdaniem młodego profety, najbliższy rok będzie obfitował w liczne zagrożenia, takie jak kryzys energetyczny i gospodarczy, głód, przerwy w globalnym łańcuchu dostaw, brak węgla i ropy, a także trudne warunki pogodowe.

Abhigya Anand odniósł się również ostatnio do wojny rosyjsko-ukraińskiej, która według jego przepowiedni za jakiś czas przerodzi się w ogólnoświatowy konflikt.

- Abhigya Anand uważa, że III wojna światowa nie nastąpi w najbliższych tygodniach, ale najprawdopodobniej wybuchnie za jakiś czas. Indyjskie cudowne dziecko przypomina, że w latach 2029-2032 niektóre kraje na świecie mogą doświadczyć konfliktów i wojen – podsumowuje serwis.

Co o tym sądzicie?

Polecamy także: Jackowski straszy tym, co wydarzy się w kwietniu. „Mocne uderzenie”

Polecane wideo

Horoskop MIŁOSNY na kwiecień
Horoskop MIŁOSNY na kwiecień - zdjęcie 1
Komentarze (2)
Ocena: 5 / 5
gosc (Ocena: 5) 15.04.2022 02:25
masoni juz pracuja, zeby do 2030 wybic wieszosc populacji wiec konflikt swiatowy jak najbardziej mozliwy, latwy sposob do wypelnienia ich planu
odpowiedz
Katarzyna (Ocena: 5) 03.04.2022 13:46
Też tak uważam. Tylko nikt nie uważał mnie nigdy za cudowne dziecko.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie