Marcowa przepowiednia Aidy Kosojan-Przybysz. Wizjonerka ma dla nas ważną radę

Jej przepowiednie są bardzo trafne.
Marcowa przepowiednia Aidy Kosojan-Przybysz. Wizjonerka ma dla nas ważną radę
Fot. pexels (Juliana Stein)
14.03.2022

Jeszcze przed wybuchem pandemii koronawirusa Aida Kosojan-Przybysz twierdziła, że rok 2020 okaże się Rokiem Maski. Jej przepowiednia okazała się wówczas zaskakująco trafna. Rok 2022 nazwała z kolei Rokiem Korytarza:

Widzę ogromny korytarz, mnóstwo drzwi, tymi drzwiami jest miłość, strach, lęk. Na tym korytarzu jest dużo śmieci. Wyobraźcie sobie drzwi, (przed które - przyp. red.) sąsiedzi wystawiają swoje śmieci. To jest rok sąsiada. Korytarz to też jest planeta. Śmieci to są ludzkie emocje. Korytarze są w naszych myślach i w tych korytarzach spotykamy żal, żałobę, sytuacje, z których nie możemy się wycofać, bo przeszłość nam przeszkadza.

Każdy dzień marca to dla wizjonerki okazja, by podzielić się z innymi różnymi metafizycznymi wskazówkami. Pisała już m.in. o potrzebie wzmacniania równowagi między ciałem, duszą, a rozumem; o przejmowaniu kontroli nad własnym życiem, a także o „zamykaniu ust” i uświadamianiu sobie, z kim dzielimy się informacjami.

Ostatnio Kosojan-Przybysz poradziła również, by obejrzeć się za siebie i wrócić do zaległych spraw.

Sprawdź pocztę, nieodczytane wiadomości, mogą one mieć dla ciebie ważny przekaz. Jeszcze raz przeczytaj umowę, zanim podpiszesz. Zadaj ponownie pytanie, jeżeli nie zrozumiałeś lub do tej pory nie usłyszałeś odpowiedzi. Dziś mogą się do ciebie odezwać dawni znajomi po wsparcie, po spłatę długu, po twoje uczucia. Oglądając się za siebie możesz zobaczyć spojrzenie, które pozwoli ci odczytać prawdziwe intencje i zobaczyć prawdziwą twarz człowieka.

Spróbujecie skorzystać ze wskazówek Aidy?

Zobacz także: „Pioruny strzelą, to jest pewne”. Ormiańska jasnowidzka zdradza przepowiednię na 2022 rok

Polecane wideo

Horoskop marokański: Jakim znakiem jesteś i co to oznacza?
Horoskop marokański: Jakim znakiem jesteś i co to oznacza? - zdjęcie 1
Komentarze (1)
Ocena: 1 / 5
gość (Ocena: 1) 14.03.2022 12:13
O co ku....wa chodzi?
odpowiedz

Polecane dla Ciebie