Jackowski o działaniach Putina: „Zademonstruje światu swoje najnowocześniejsze samoloty”

Rosyjskie wojska w nocy z 23 na 24 lutego przeprowadziły atak na kilka ukraińskich miast.
Jackowski o działaniach Putina: „Zademonstruje światu swoje najnowocześniejsze samoloty”
Fot. Unsplash (Duncan Kidd)
24.02.2022

Od wczesnych godzin porannych w mediach pojawiają się niepokojące informacje dotyczące wojny w Ukrainie. Rosyjskie wojska w nocy z 23 na 24 lutego przeprowadziły atak na kilka ukraińskich miast. Wśród syren alarmowych spanikowani mieszkańcy starają się opuścić tereny objęte zagrożeniem.

Wojna Rosji z Ukrainą

O zbliżającym się widmie wojny wielokrotnie wspominał Krzysztof Jackowski. Wizjoner już w 2020 roku powiedział o naszych wschodnich sąsiadach:

„Nie mam jednoznacznej odpowiedzi, czy Polska będzie uczestniczyła w konflikcie fizycznie. Jakby część Polski będzie militarnie zaangażowana w konflikt. Dowiemy się rano o czymś, co się będzie działo na świecie”.

Ostatnio mówił z kolei o tym, że prezydent Putin ma w planach „huczną demonstrację”. - Rosja już niebawem zademonstruje całemu światu swoje najnowocześniejsze samoloty. Przewiduje, że będzie to wielki szok dla całego świata. Prezentacja ma być huczna, by nikt jej nie pominął – czytamy na o2.pl.

„Duszenie Europy może się pogłębić. Rosja może pójść w jakiś układ z Chinami, na przykład gospodarczy i przez to Europę może traktować po macoszemu. Mam wrażenie, że Putin ma Ukrainę za zakładnika, by Europa lub państwa NATO były niepewne skomasowanych sił przy wschodniej granicy”

- ostrzega Jackowski.

Zobacz także: Wizja Krzysztofa Jackowskiego właśnie się spełnia. Przerażające!

Polecane wideo

Rozpoczyna się Chiński Nowy Rok. Co przyniesie nam znak Tygrysa?
Rozpoczyna się Chiński Nowy Rok. Co przyniesie nam znak Tygrysa? - zdjęcie 1
Komentarze (13)
Ocena: 4.08 / 5
gość (Ocena: 1) 26.02.2022 07:17
Jacek, przestań pier.....lic.
odpowiedz
gość (Ocena: 1) 25.02.2022 20:30
Ukraińcy to V kolumna.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 24.02.2022 20:53
Wojna jusz jest 😪😩😫😖😨😱
odpowiedz
Katarzyna (Ocena: 5) 24.02.2022 20:36
Nie jest mi przykro z tego powodu. Najpierw pandemia, teraz wojna a za chwilę będą rzezie. Bo jak przyjedzie do nas kilka milionów Ukraińców, to będą chcieli stworzyć sobie nowy dom. Niestety mieszkałam z przedstawicielami tego narodu w akademiku. Czcili Banderę, kradli, byli brudasami. Ta wojna przysporzy nam samych problemów, więc nie, nie jest mi przykro. Wiem że nam będzie jeszcze gorzej. Będzie brud, smród i ubóstwo i rzezie Polaków. A powinniśmy być neutralni i samowystarczalni jak Szwajcaria. Ale należy się kara od Boga, bo ludzkość upadła niżej niż by się to mogło wydawać.
zobacz odpowiedzi (4)
gość (Ocena: 5) 24.02.2022 13:58
to przerażające że jest wojna :(
odpowiedz

Polecane dla Ciebie