Trzy mroczne proroctwa Nostradamusa. Wszystkie wydarzą się jeszcze w tym roku

Co nas czeka?
Trzy mroczne proroctwa Nostradamusa. Wszystkie wydarzą się jeszcze w tym roku
Fot. Unsplash (Richard R Schunemann)
20.02.2022

Wiele osób sceptycznie podchodzi do przepowiedni jasnowidzów. Nostradamusowi przypisuje się jednak przewidzenie m.in. takich wydarzeń, jak dojście do władzy Adolfa Hitlera, ataki terrorystyczne na WTC w 2001 roku, czy wybuch pandemii koronawirusa.

Jego proroctwo na 2022 rok jest niestety równie mroczne. Co ma się wydarzyć zdaniem francuskiego mistyka w najbliższych miesiącach?

Polecamy także: Wizja Krzysztofa Jackowskiego właśnie się spełnia. Przerażające!

Proroctwo Nostradamusa na 2022 rok

Badacze słów Francuza wskazują na trzy wydarzenia, które będą miały miejsce jeszcze w tym roku.

Konflikt zbrojny i wielki głód

Nagła śmierć pierwszego bohatera, zostanie on zmieniony i w jego królestwie postawią innego.

Nie ma opatów, mnichów, nie ma nowicjuszy do nauki; Miód będzie kosztował o wiele więcej niż wosk do świec; Wysoka cena pszenicy sprawi, że człowiek będzie tak poruszony, że zje bliźniego w rozpaczy.

- przewidywał francuski mistyk. Zdaniem interpretatorów w 2022 roku wojny doprowadzą do klęski głodu. W efekcie miliony ludzi opuszczą swoje domy w poszukiwaniu bezpieczeństwa i pożywienia. Na plażach Europy pojawią się rzesze migrantów, a ci z nich, którzy przeżyją długą podróż, zostaną uwięzieni.

Trzy dni ciemności

Zdaniem wieszcza w tym roku czekają nas 72 godziny nieprzerwanej ciemności. Ma się to stać jesienią lub zimą, ponieważ w wizji Nostradamusa pojawiły się ośnieżone góry. Z kolei na niebie ma ukazać się niesamowity widok – symbol krzyża.

W czasie gdy walka i furia osiągną na Ziemi szczyt, ujrzymy na niebie kometę, która będzie początkiem zapowiadającym katastrofy, jakich nie znał świat. [...] Gdy Księżyc ukryje się w mroku, ujrzymy ciało niebieskie o kolorze krwi

- ostrzegał profeta.

- Już w 2013 roku zespół astronomów w składzie Larry Molnar (Calvin College), Karen Kinemuchi (Apache Point Observatory) i Henry Kobulnicky (University of Wyoming), obliczył, że około 2022 roku zderzające się gwiazdy oświetlą nocne niebo. Zdaniem badaczy para gwiazd z konstelacji Cygnusa połączy się w jedno. Skutkiem tego będzie ogromna eksplozja. Oddalona o 1800 lat świetlnych od Ziemi, KIC 9832227 stanie się na krótki moment jednym z najjaśniejszych obiektów na naszym niebie. Zdarzenie spowoduje potężny czerwony blask, a następnie powstanie jedna gigantyczna gwiazda. Internauci i zwolennicy teorii spiskowych twierdzą, że fragment dzieł profety dotyczy właśnie tego zjawiska – zauważa serwis antyradio.pl.

Pogłębiająca się katastrofa klimatyczna

Jak słońce, głowa zaplombuje lśniące morze, żywe ryby Morza Czarnego prawie się ugotują.

- twierdził jasnowidz. Badacze jego słów uważają, że rok 2022 ma nam przynieść wojnę klimatyczną. Ma do niej dość wtedy, gdy w jednym kraju zabraknie surowców niezbędnych do życia, wobec czego zaatakuje on sąsiada w celu przejęcia jego zapasów.

Zobacz także: Złowieszcza przepowiednia Baby Wangi o „sześciu dwójkach”. To wydarzy się już za parę dni?

Polecane wideo

Horoskop miłosny na LUTY
Horoskop miłosny na LUTY - zdjęcie 1
Komentarze (10)
Ocena: 3.1 / 5
Nostradamus_zza_grobu (Ocena: 1) 04.05.2022 11:35
Wszędzie w necie, przynajmniej na polskich stronach jedno i to samo. Podawane są przepowiednie totalnie nie pasujące do obecnych czasów. Przecież są pasujące do obecnej sytuacji, ale po co je podawać? No pewnie, mało kto w to wierzy albo ze strachu nie podają. Przed '39 też były one znane, ale praktycznie nikt nie wierzył, a potem się stało. Ten maj będzie przełomowy. To co się "na dniach" stanie na parę lat będzie uznawane za III wś, ale nic z tego. Najgorsze dopiero nadejdzie. Pozostało jeszcze 5 lub 8 lat. Kiedyś przestaniecie się z tego śmiać.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 08.04.2022 07:05
Intrygujące jest to że jak się w pisze w google "Z trzech stron wielki niedźwiedź uderzy na mniejszego brata, Ze wschodu, południa i północy wraz z oddziałami białej Rusi" to pojawia się link z 2014 .... z opisem obecnej sytuacji
odpowiedz
Michel (Ocena: 1) 08.03.2022 15:32
Przecież te wymienione w artykule teksty Nostradamusa nie są na ten rok. Wklejam tłumaczenie jednego 6 wiersza dotyczącego czasu od 24.02.2022: Z trzech stron wielki niedźwiedź uderzy na mniejszego brata, Ze wschodu, południa i północy wraz z oddziałami białej Rusi, jego wojska wkroczą na ziemie nędznej i obolałej (chorej) Scytii, Wielki błąd białego dyktatora doprowadzi do utraty na rzecz Polaków, dwóch byłych królewskich nadgranicznych miast Sarmatów, Skutki nieprzemyślanej decyzji będą ostateczne i nieodwracalne! Po tym jest kilka 4 wierszy dotyczących dalszych zdarzeń. Kto kumaty, ten poszuka. Skończyło się dobre!
odpowiedz
asza (Ocena: 5) 23.02.2022 08:14
Niech nas piekło pochłonie,nie zasługujemy by żyć
zobacz odpowiedzi (2)
Ygfr44 (Ocena: 2) 20.02.2022 23:32
Co jak co napewno nie będzie lepiej tylko gorzej. Drożyzna nie unikniona, imigranci atakują, Putin szaleje. Prędzej czy później ten Świat wykończą ludzie.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie