Wizja Krzysztofa Jackowskiego właśnie się spełnia. Przerażające!

Słynny jasnowidz przewidział to już półtora roku temu.
Wizja Krzysztofa Jackowskiego właśnie się spełnia. Przerażające!
Fot. Unsplash (Chandler Cruttenden)
15.02.2022

Krzysztof Jackowski jest bez wątpienia jednym z najbardziej znanych polskich jasnowidzów. Jego wizje od dłuższego czasu niepokoją Polaków, zwłaszcza że wieszcz zazwyczaj mówi o rzeczach przerażających. Pandemii, wojnie, zawirowaniach politycznych…

Serwis planeta.pl zauważa, że jedna z mrocznych przepowiedni Jackowskiego właśnie się spełnia. Mowa o zapowiadanej przez niego wojnie, przed którą przestrzegał już w 2020 roku.

- 1,5 roku temu, jesienią 2020 roku, Krzysztof Jackowski zapowiedział, że wielka wojna, która z czasem opanuje cały świat, zacznie się od inwazji wielkiego mocarstwa. Do inwazji dojdzie w nocy, a my w Polsce obudzimy się i dostaniemy przerażające informacje o olbrzymim ataku zbrojnym gdzieś w świecie – czytamy na serwisie.

Zobacz także: Biblijna przepowiednia św. Jana właśnie się spełnia. „Zaczął się koniec świata”

Czy Rosja zaatakuje Ukrainę?

Trudno nie dostrzec w tych słowach analogii do tego, co obecnie dzieje się za naszą wschodnią granicą. Groźba wojny rosyjsko-ukraińskiej jest realna bardziej niż kiedykolwiek wcześniej. - Wywiad USA ustalił, że do inwazji Rosji na Ukrainę, której tak obawia się świat, dojść ma jeszcze przed zakończeniem Zimowych Igrzysk Olimpijskich, czyli przed 20 lutego. Najbardziej prawdopodobną datą ma być wieczór 16 lutego waszyngtońskiego, co oznacza noc z 16 na 17 lutego w Polsce! – dodaje planeta.pl.

W 2020 roku Jackowski mówił:

„Nie mam jednoznacznej odpowiedzi, czy Polska będzie uczestniczyła w konflikcie fizycznie. Jakby część Polski będzie militarnie zaangażowana w konflikt. Dowiemy się rano o czymś, co się będzie działo na świecie”.

Z kolei niedawno jasnowidz ponownie wrócił do swoich wizji dotyczących konfliktu zbrojnego:

„Dla mnie ten rok, nie ulega wątpliwości, będzie rokiem rozpoczęcia konfliktu na świecie, wielofazowego. Mówiłem państwu, że przyjdzie moment, że widzę po części opustoszałą Polskę”.

Przerażające?

Zobacz także: Przepowiednie Baby Wangi zawsze się spełniają. Co przewidziała na 2022 rok?

Polecane wideo

6 objawów, które świadczą o tym, że miałaś już Omikron
6 objawów, które świadczą o tym, że miałaś już Omikron - zdjęcie 1
Komentarze (17)
Ocena: 4.59 / 5
gość (Ocena: 5) 12.03.2022 10:05
Jackowski opiera się o różne artykuły prasowe i sam sobie układa wizję i karmi nas tymi czarnymi wizjami co każdy może sobie sam wywnioskować co będzie dalej. Tak jak przewiduje że Polska będzie miała problem gospodarczy przez embarga i inne zakazy na Rosję. Tym czasem wszystkie firmy, Koncerny fabryki zakańczają produkcję działalność i szukają innych państw na budowę nowych siedzib i fabryk i patrzą w kierunku Polski a także planują pomóc Ukrainie w odbudowie państwa. Czemu Pan Jackowski nie widzi kiedy Putin zamknie oczy na zawsze, bo to by wystarczylo aby zapanował pokój. Nawet przywódca Chin jest przeciw tej inwazji Putinowskiej i liczy na to że szybko się skończy. A Rosja będzie się długo podnosić z kolan po wojnie. CHWAŁA UKRAINIE!!! NIECH ŻYJE WOLNOŚĆ
zobacz odpowiedzi (1)
gość (Ocena: 5) 10.03.2022 09:38
Wojna zniweczyła działania putinowskiej agentury pisowskiej - przyłączenie Polski do WNP nie odbędzie się.
odpowiedz
Dobry człowiek (Ocena: 5) 05.03.2022 11:32
Putin i Putin. Za dużo go wszędzie. Wszędzie musi wsadzić ten swój parszywy ryj. A do tego jest psychopatą.
odpowiedz
Putin (Ocena: 5) 05.03.2022 11:29
Putin Putin. Putin to zjeb tak dla przypomnienia :)
zobacz odpowiedzi (2)
Putin (Ocena: 1) 04.03.2022 20:42
Putin nie ma być w Polsce i nie wiem jak to jest to nie ma w Polsce i nie ma w Polsce położona w Polsce położona w Polsce położona w Polsce położona w Polsce położona w Polsce położona w Polsce położona w Polsce położona w Polsce położona w Polsce położona w Polsce położona była jedną rzecz jaką piosenką do mnie nie ma
odpowiedz

Polecane dla Ciebie