Jackowski ostrzega przed zbliżającą się wojną: „Polska opustoszeje”

Zdaniem jasnowidza Polacy zaczną masowo uciekać z kraju.
Jackowski ostrzega przed zbliżającą się wojną: „Polska opustoszeje”
Fot. Unsplash (Jeff Finley)
27.01.2022

W wizjach Krzysztofa Jackowskiego nie brakuje przewidywań dotyczących zbliżającej się wojny. Obserwując to, co dzieje się u naszych wschodnich sąsiadów, można niestety przypuszczać, że jego słowa wkrótce okażą się smutną rzeczywistością.

Polecamy także: Złowieszcza wizja Jackowskiego: „PiS zrzuci władzę, Internet zniknie, nasza wolność stanie się przeszłością”

Krzysztof Jackowski miał wizję na temat wojny w 2022 roku

Po tym, jak na świecie wybuchła pandemia, wizjoner z Człuchowa ostrzegał, że COVID-19 nie będzie naszym największym problemem. Mówił wówczas o zbliżającej się wojnie. Teraz jego słowa niestety się sprawdzają.

- O tym, że nad światem, a przynajmniej jego częścią, zawisło widmo wojny, mówią dziś nie tylko jasnowidze. Władimir Putin wykonuje ruchy tak niepokojące, że cały wschód Europy w napięciu wyczekuje ataku. W sprawę angażuje się USA i kolejne kraje Unii Europejskiej. Co z Polską? Zdania ekspertów są mocno podzielone. Jedni obawiają się inwazji w Polsce, inni twierdzą, że celem Putina państwo nad Wisłą jeszcze nie jest – przypomina serwis planeta.pl.

Jak to wszystko komentuje jasnowidz?

Dla mnie ten rok, nie ulega wątpliwości, będzie rokiem rozpoczęcia konfliktu na świecie, wielofazowego. Mówiłem państwu, że przyjdzie moment, że widzę po części opustoszałą Polskę. Jest to makabryczna wizja, bo ja jej kompletnie nie rozumiem.

Zdaniem Jackowskiego Polacy zaczną w panice szukać schronienia zagranicą. Nasz kraj opustoszeje, zwłaszcza na terenach północno- i południowowschodnich. Wizjoner dodał jednak, że na tych terytoriach nie wydarzy się nic strasznego, a nasi rodacy opuszczą je z lęku przed nagłą wojną.

Polecamy także: Przepowiednie Baby Wangi zawsze się spełniają. Co przewidziała na 2022 rok?

Polecane wideo

Horoskop anielski na 2022 rok. Co zwiastują Ci aniołowie?
Horoskop anielski na 2022 rok. Co zwiastują Ci aniołowie? - zdjęcie 1
Komentarze (21)
Ocena: 4.62 / 5
aaw (Ocena: 5) 06.06.2022 11:20
Na szczęście wizje pana Jackowskiego nigdy sie nie spełniają (ciekawe co wciąga żeby je mieć. Te które się sprawdziły to ogłasza zawsze dzień po wydarzeniu. Tak więc spoko taki sympatyczny nawiedzony bajerant. Na badania do psych zgłosiłbym te dzbany co w to wierzą :)
odpowiedz
Ananda (Ocena: 1) 05.03.2022 10:22
Niech pan Jackowski przestanie snuć swoje czarne wizję i straszyć Polaków! Od wielu miesięcy w tytule artykułów czytaliśmy bzdury, które na szczęście się nie spełniły
zobacz odpowiedzi (1)
Kiki (Ocena: 5) 31.01.2022 19:39
Musisz to przyjąć do wiadomości że żyjesz w popier.. czasach od tego nie uciekniesz
odpowiedz
eryk (Ocena: 1) 30.01.2022 17:35
Ręce opadają....... od dawna nie słucham wiadomości w TV i radio. Teraz przyszedł czas zrezygnować z wiadomości internetowych, bo inaczej skończą psychicznie. Nic tylko pesymizm za pesymizmem. Nie pamiętam kiedy pisano coś optymistycznego.
zobacz odpowiedzi (1)
gość (Ocena: 5) 27.01.2022 23:06
Ja tez mam wizje że jak wystąpimy z UE, z NATO, pogonimy stąd amerykańców i zawiążemy sojusz z Rosją i z Chinami to nagle stanie się tu dobrobyt.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie