Jaki będzie rok 2022? Kolejny jasnowidz nie ma dla nas dobrych wiadomości

Na końcu tunelu tym razem jednak pojawia się światełko...
Jaki będzie rok 2022? Kolejny jasnowidz nie ma dla nas dobrych wiadomości
Zdjęcie autorstwa Jeswin Thomas z Pexels
11.01.2022

Choć rok 2022 dopiero się zaczął, wiele wskazuje na to, że trudny czas nas nie opuścił. Galopująca inflacja czy szalejący po świecie koronawirus to tylko niektóre z problemów, którym wciąż musimy stawiać czoła. Czy jest jakieś światełko w tunelu? Owszem, ale nie w ciągu najbliższych 365 dni…

Przeczytaj też: Czy będzie III wojna światowa? Tak, a Jackowski podaje nawet datę jej rozpoczęcia...

Rok 2022 – jaki będzie?

Krzysztof Jackowski od kilku tygodni ostrzega nas, że rok 2022 będzie dla nas trudny – zarówno pod kątem zdrowotnym, jak i ekonomicznym czy militarnym. Okazuje się jednak, ze to nie jedyny jasnowidz, który nie ma dla nas dobrych wiadomość. Podobną wizję ma bowiem Wojciech Glanc. Jak jemu ukazuje się najbliższe 365 dni? Według mężczyzny czeka nas wszechobecna śmierc i chaos.

"Ludzie byli w domach (…) opustoszałe miasta, jakby martwe, jakby ludzie byli w domach, jakby życie na zewnątrz się nie toczyło (…) stojące zakurzone samoloty, nieużywane samochody, przewrócone rowery (…) Wszystko zostało zastopowane (…) Jedyne, co się poruszało, to świat wirtualny" – powiedział Wojciech Glanc i dodał:- To będzie rok przełomowy, rok, który zacznie się po „czarnych świętach”. (…) prawdziwa zaraza nadchodzi.

Dodajmy jeszcze, że jasnowidz zapowiedział, że to ostatni tak trudny dla społeczeństwa rok. W kolejnych odczujemy już znaczą ulgę. Czy ma on rację? Jak to mówią – pożyjemy, zobaczymy. Niemniej warto wiedzieć, że dotychczasowe jego przepowiednie sprawdzały się. To między innymi on zapowiedział rychłą smierć księcia Filipa.

Polecane wideo

Nie tylko znaki zodiaku. Co na 2022 rok zapowiada horoskop egipski?
Nie tylko znaki zodiaku. Co na 2022 rok zapowiada horoskop egipski? - zdjęcie 1
Komentarze (3)
Ocena: 4.33 / 5
gość (Ocena: 5) 21.02.2022 14:55
kur.... dlaczego sa promowane takie cepy pan K . J i Glanc co mu w big brother nie poszlo to sie jasnowidzem zrobil masakra
odpowiedz
Hitnun (Ocena: 3) 07.02.2022 22:00
Zapowiadał a może zlecił albo sam umarł?
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 27.01.2022 22:05
Odkrywcze ,że człowiek niemal stuletni umrze ....
odpowiedz

Polecane dla Ciebie