Przepowiednie Baby Wangi zawsze się spełniają. Co przewidziała na 2022 rok?

Niestety, nic dobrego.
Przepowiednie Baby Wangi zawsze się spełniają. Co przewidziała na 2022 rok?
Fot. pexels
01.01.2022

Wangelija Pandewa Dimitrova to niewidoma wieszczka z Bułgarii, która na świecie znana jest jako Baba Wanga. Choć żyła w latach 1911-1996, jej przepowiednie dotyczące przyszłości do dzisiaj są zaskakująco trafne. Badacze jej wizji szacują, że słowa jasnowidzki spełniły się dotąd w 80 procentach. - To właśnie ona przewidziała ataki ISIS, początek i koniec II wojny światowej, rozpad ZSRR, smierć księżnej Diany, a także Brexit – wyjaśnia serwis o2.pl.

Co jej zdaniem wydarzy się w 2022 roku? Niestety, nic dobrego.

Polecamy także: Horoskop: Ten miesiąc w 2022 roku będzie dla Ciebie najbardziej pechowy

Przepowiednia Baby Wangi na 2022 rok

Wszystko wskazuje na to, że w przyszłym roku COVID-19 nie będzie jedyną chorobą, z którą będziemy się zmagać. Zdaniem wieszczki zespół naukowców wkrótce odkryje w syberyjskich lodowcach śmiertelnego wirusa, który uaktywni się za sprawą globalnego ocieplenia. Będzie on niebezpieczny zarówno dla ludzi, jak i zwierząt.

Na tym nie koniec. - Jasnowidzka przepowiadała też, że w 2022 w New Delhi termometry długotrwale będą wskazywać przeszło 50 st. Celsjusza. Pojawią się owady niszczące tysiące akrów zboża. Cały świat ma pogrążyć się w biedzie i głodzie – wylicza serwis o2.pl. Baba Wanga stwierdziła również, że w wielu aglomeracjach zabraknie wody pitnej.

Najbliższe miesiące mają również przynieść kolejne zmiany klimatyczne i katastrofy naturalne. Pożary, trzęsienia ziemi, huragany, powodzie.

Co jeszcze wydarzy się w 2022 roku zdaniem jasnowidzki? - Zaznaczała, że Ziemia może zostać odwiedzona przez przedstawicieli obcej cywilizacji (…). Powoli będziemy zamieniać się w zombie. A wszystko za sprawą gwałtownego rozwoju technologii cyfrowych i uzależnienia od różnych nowoczesnych rozwiązań – podsumowuje serwis.

Polecamy także: Jackowski o 2022 roku: „Nie mam nadziei. Najgorsze będą luty i marzec”

Polecane wideo

Horoskop: Ten miesiąc w 2022 roku będzie dla Ciebie najgorszy
Horoskop: Ten miesiąc w 2022 roku będzie dla Ciebie najgorszy - zdjęcie 1
Komentarze (13)
Ocena: 4.08 / 5
Wanda (Ocena: 1) 10.03.2022 07:01
GoSciu, jak już się wysilasz aby coś napisać, to zastanów się jeśli potrafisz, gdyż te Twoje puste wypociny świadczą li tylko o Twojej głupocie i prostactwie !!
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 23.02.2022 19:49
Wyginiemy na kilka sposobów lub jednocześnie; wojna światowa nuklearna, pandemia -coś mocniejszego od covida, wojna religijna muzułmanie z chrześcijanami podpuszczani przez żydów- początek zachód Europy, kosmici mniej realne nie wykluczone, przez sztuczna inteligencje, ocieplenie klimatu- huragany, powodzie, brak wody pitnej, walka o zarcie
odpowiedz
DoDo (Ocena: 5) 15.02.2022 08:18
Za sianie paniki,i lansowanie bzdurnych teorii,powinna byc kara.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 04.02.2022 08:50
Pomór zaszczepionych?To największy pomór będzie w Izraelu bo oni już po 4 dawce
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 30.01.2022 10:21
Polska opustoszeje jak zauważył Jackowski i nie wiem czego nie rozumie, przecież to oczywiste że nikt nie będzie uciekał przed wojną bo granice zostana zamknięte a spustoszenie sprowadzi pomór zaszczepionych którzy masowo wymrą w ciągu dwóch do trzech lat co było już dosyć dawno zaplanowaną zagładą walki z naszym narodem bez walki przez satanistyczno hazarskie bojówki.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie