Czy będzie III wojna światowa? Tak, a Jackowski podaje nawet datę jej rozpoczęcia...

Strach się bać?
Czy będzie III wojna światowa? Tak, a Jackowski podaje nawet datę jej rozpoczęcia...
Zdjęcie autorstwa Jakson Martins z Pexels
31.12.2021

Czy będzie III wojna światowa? Na to pytanie nikt oczywiście nie zna odpowiedzi, niemniej taki właśnie los przewiduje dla nas znany, polski jasnowidz. Mowa oczywiście o Krzysztofie Jackowskim, który już od dłuższego czasu ostrzega nas przed kryzysem. Teraz mówi także, że lata spokoju i dobrobytu właśnie się kończą.

Przeczytaj też: Jackowski o 2022 roku: „Nie mam nadziei. Najgorsze będą luty i marzec”

III wojna światowa – wizja Jackowskiego

Krzysztof Jackowski w jednym ze swoich ostatnich filmików na YouTube ostrzega, że koniec pandemii oznacza również koniec „dobrych lat”. Skąd wiadomo kiedy nastąpi koniec walki z koronawirusem? Wielu ekspertów twierdzi, że rok 2022 to realna data.

Nie ulega dla mnie wątpliwości, że obecna sytuacja to jest przygotowanie do działań wojennych. To ma się wydarzyć - mówiłem o tym już kilka lat wcześniej - w rejonie Bliskiego Wschodu. Uważam, że Iran jest poważnie zagrożony i uważam, że Iran już teraz jest w jakiś sposób atakowany. Obawiam się także, że nasz kraj może być punktem pewnego desantu, który będzie służył obcej armii do pewnych działań na odległość – mówi Jackowski.

Dodajmy, że podobne wizje pojawiły się już w książce wydanej w 1939 roku. „Yalkut Yishayau", bo to o niej mowa, czerpała z XIII-wiecznego żydowskiego zbioru komentarzy do Biblii "Yalkut Shimoni". I choć lektura ta pojawiła się na rynku tuż przed II Wojną Światową, jej autorzy już ostrzegali przed trzecim konfliktem. Zapoczątkuje go wojna miedzy Iranem a Arabią Saudyjską. Kiedy może to nastąpić? W książce napisano, że chodzi o koniec światowej pandemii.

Król Persji sprowokuje króla Arabii, a król Arabii pójdzie do Edomu, aby otrzymać od nich radę. Król Persji pójdzie i zniszczy cały świat, a wszystkie narody świata będą drżeć i panikować, padać na twarze i odczuwać skurcze jak przy porodzie, a Izrael zadrży i wpadnie w panikę i zapyta: Gdzie pójdziemy? – można przeczytać w książce.

Czym jest Edom? Według interpretatorów może chodzić o USA, Unię Europejską lub po prostu zachodnią cywilizację.

Przerażające, prawda?

Polecane wideo

Horoskop: Ten miesiąc w 2022 roku będzie dla Ciebie najgorszy
Horoskop: Ten miesiąc w 2022 roku będzie dla Ciebie najgorszy - zdjęcie 1
Komentarze (9)
Ocena: 4.11 / 5
gość (Ocena: 5) 10.01.2022 23:58
A czyli dlatego pandemia nie ma końca? Rozumiem, że koniec pandemii to początek wojny. Fajny ten świat taki nie za mądry.
odpowiedz
lkem (Ocena: 1) 09.01.2022 22:29
Ten Jackowski to niezły bajerant jest. Mówi o wybuchu wojny w momencie gdy we wszystkich mediach trąbią o różnych konfliktach. Tak to i jak mogę wymyślać, że jestem prorokiem.
odpowiedz
rewal (Ocena: 5) 03.01.2022 08:04
I bardzo dobrze!!!
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 31.12.2021 20:28
Głupoty opowiada! PiS miał rządzić 2 lata a dalej rządzi i końca nie widać!
odpowiedz
Random (Ocena: 5) 31.12.2021 14:58
Ja mam zasadnicze i ważne pytanie, dlaczego ten gość jeszcze nie siedzi we więzieniu ? Za gadanie tych głupot i straszeniem ludzi ? Po za tym w dupie to mam, może być i koniec świata i tak już lepiej na świecie nie będzie. Ze ktoś go jeszcze ogląda na YT to musza być ludzie bez mózgu.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie