Jackowski miał wizję o tym, co wydarzy się w 2022 roku: „To będzie brutalny czas”

„Nieszczęście w trzech miastach, bardzo dziwne przepisy, głęboki kryzys, konflikty zbrojne” – ostrzega jasnowidz.
Jackowski miał wizję o tym, co wydarzy się w 2022 roku: „To będzie brutalny czas”
Fot. pexels (Gustavo Almeida)
11.12.2021

Pod koniec roku zazwyczaj zastanawiamy się, co przyniesie kolejne 12 miesięcy. Czy przyszłość okaże się dla nas lepsza i bardziej łaskawa niż to, czego doświadczaliśmy w minionym czasie? Krzysztof Jackowski ostatnio postanowił rozwiać te nadzieje i podzielił się swoimi przygnębiającymi wizjami na temat roku 2022.

Co jego zdaniem czeka Polskę i świat już lada moment?

Polecamy także: Straszna wizja Wojciecha Glanca o 2022 roku. „Czas śmierci i chaosu”

Przepowiednia Krzysztofa Jackowskiego na 2022 rok

Jasnowidz ostrzega, że przez następny rok wciąż pandemia będzie nam się dawać we znaki. Jego zdaniem czekają nas przynajmniej „dwie głębokie fale koronawirusa”, a także wprowadzenie przez rząd „bardzo dziwnych przepisów”, w tym obowiązkowych szczepień przeciw COVID-19.

Kryzys, na który narzekamy już teraz ze względu na galopującą inflację oraz rosnące ceny towarów, nasili się jeszcze w najbliższym czasie. Według Jackowskiego w szczególnie złej sytuacji będą trzy miasta: Wrocław, Łódź oraz Gdańsk.

Co jego zdaniem wydarzy się na świecie? W swojej wizji jasnowidz zobaczył m.in. pogrzeb „kogoś ważnego”, a także konflikty zbrojne: zwłaszcza na Bliskim Wschodzie oraz na linii Rosja-Ukraina. Polska zostanie z kolei narażona na częściową „utratę suwerenności”.

Rok 2022 będzie rokiem, który pod wieloma względami będzie brutalny dla nas wszystkich. Będzie rokiem konfrontacji militarnej. Do takiej konfrontacji może dojść w każdej chwili. Konfrontacja zbrojna miała odbyć się wcześniej, ale została odroczona.

W tym, co się będzie działo, czyli w konflikcie, który się zacznie, Polska będzie uczestniczyła, ale nic nie będzie się działo. Zrobi się taki dziwny układ, że Polska będzie podzielona na trzy części. W jednej części będzie wojsko – nie nasze.

To nie będą wrogie wojska, które będą, ale będą napływać z powodu jakiegoś napięcia. Południowa część Polski będzie zagęszczona wojskiem, a potem, jak już sytuacja opadnie i nic się nie wydarzy, to to wojsko będzie stacjonowało. Czyżby była to jedna z tych klamer? To będzie takie rozmydlenie Polski. Taktyczne postępowanie, które będzie ściśle względem naszego kraju.

Co sądzicie o tych wizjach?

Polecamy także: 300 lat temu Szatan podyktował zakonnicy list. Wreszcie udało się go odczytać

Polecane wideo

Dla tych znaków zodiaku rok 2022 będzie bardzo udany. Gwarantuje to cały Wszechświat
Dla tych znaków zodiaku rok 2022 będzie bardzo udany. Gwarantuje to cały Wszechświat - zdjęcie 1
Komentarze (12)
Ocena: 4.67 / 5
gość (Ocena: 5) 09.06.2022 20:08
Taj je#ać Putina
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 09.06.2022 20:07
Po dla mnie też ale je#ana rosja
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 09.06.2022 20:07
Dla mnie spoko
odpowiedz
jasno widz (Ocena: 5) 31.12.2021 09:21
Wrocław, Łódź oraz Gdańsk. Przeciesz to bastiony pelo. Ales sobie nagrabil Jackowski .
odpowiedz
Widz (Ocena: 5) 17.12.2021 06:23
Dziwne, że pan jasnowidz przepowiada tylko złe rzeczy. Może to jest czarnowidz? Nigdy nie zapowiada, że oto w przyszłym roku czeka nas coś dobrego. A te dobre też nas spotkaja. Co do pandemii to miał przez te dwa lata bardzo różne wizje.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie