Tajemnicze proroctwo z Biblii. Co ma się wydarzyć w 2022 roku?

Ostrzegał przed tym również Nostradamus. To nie przypadek.
Tajemnicze proroctwo z Biblii. Co ma się wydarzyć w 2022 roku?
Fot. Unsplash
30.10.2021

Niedawno pisałyśmy o alarmującej przepowiedni Nostradamusa, która dotyczyła 2022 roku. Francuski astrolog ostrzegał, że kolejne miesiące będą obfitować m.in. w trzy dni ciemności, wojnę klimatyczną, czy śmierć światowych przywódców.

Nie tylko on ma dla nas złe wieści. Tajemnicze proroctwo zawarte w Biblii zaskakująco spójnie pokrywa się z jego wizjami.

Co według Biblii wydarzy się w 2022 roku?

Jak zauważa serwis radiozet.pl, astronomie ostrzegają, że w przyszłym roku dojdzie do Boom Star. Zjawisko to polega na tym, że w wyniku zderzenia dwóch gwiazd na niebie, łączą się one w jedną.

- Przewidział je Nostradamus, ale - jak się okazuje - wspomina o nim również Biblia. Według rabina Josefa Bergera cały świat powinien się przygotować na nadejście Mesjasza, bowiem pojawi się on na Ziemi wraz z narodzinami nowej, potężnej gwiazdy. Powołuje się na proroctwo zawarte w Księdze Liczb – czytamy na serwisie.

Brzmi ono następująco:

Widzę go, lecz jeszcze nie teraz, dostrzegam go, ale nie z bliska: wschodzi Gwiazda z Jakuba, a z Izraela podnosi się berło. Ono to zmiażdży skronie Moabu, a także czaszki wszystkich synów Seta.

Zdaniem interpretatorów zajmujących się Biblią, ale także przepowiedniami proroków, w 2022 roku przyjdzie nam zmierzyć się głównie z żywiołem ognia, który wywoła spustoszenie. Na najbliższe miesiące przepowiadane są susze, pożary oraz wybuchy wulkanów. Powodem są galopujące zmiany klimatyczne, o których wspominał również francuski astronom.

Zobacz także: Polska mistyczka miała taką samą wizję, co ojciec Pio. „Nie wytrzymacie grozy, która będzie szła”

Polecane wideo

Najmroczniejsze sekrety znaków zodiaku. Oto rzeczy, do których nikomu się nie przyznają
Najmroczniejsze sekrety znaków zodiaku. Oto rzeczy, do których nikomu się nie przyznają - zdjęcie 1
Komentarze (9)
Ocena: 3.22 / 5
gość (Ocena: 5) 22.01.2022 00:42
☀️a ja lubię słońce
odpowiedz
kuba (Ocena: 5) 14.11.2021 19:57
złośc w ludzi weszla ,widze czuje to co dzień , ludzie zapomnieli o krwi wojennej 80 lat po , mysla tylko o pieniążkach dlatego tak łatwo PIS kupił tylu zaślepił , znowu nam Polakom przyjdzie za to zapłacić , zło rodzi jeszcze większe zło i zabija również swoich poprzeczników
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 08.11.2021 13:55
gdzie w Bibli jest napisane ,że to będzie w 2022 roku?
odpowiedz
gość (Ocena: 1) 03.11.2021 18:20
Jedyne proroctwo to te na temat apokalipsy św Jana, gdzie nikt do dzisiaj nie wie co tak naprawdę ma się wydarzyć. A te ciagle pierdololo o kataklizmami i innych bzdurach to ktoś sobie wymyśla. Już w 2012 mieliśmy umrzeć i nic się nie stało. Nie zliczę ile przetrwałam koniec świata. Żałosne to
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 02.11.2021 12:08
Co by sie nie dzialo zawsze warto polatac w Lesznie w tunelu aerodynamicznym.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie