To nagranie z TikToka mrozi krew w żyłach. Psy nagle zamierają w bezruchu, a potem...

„Wyczuły jakąś energię”.
To nagranie z TikToka mrozi krew w żyłach. Psy nagle zamierają w bezruchu, a potem...
Fot. TikTok.com (@shannyfantg)
26.10.2021

Niektórzy zupełnie nie wierzą w duchy czy zjawiska paranormalne, podczas gdy inni przekonują, że są one jak najbardziej możliwe. Mówią, że chociaż nie jesteśmy w stanie zobaczyć wszystkiego gołym okiem to wcale nie oznacza, że wokół nas nie dzieją się różne z pozoru niewytłumaczalne zjawiska. 

Zobacz również: Niepokojące nagranie z monitoringu. „Kamery zarejestrowały ducha 7-letniej dziewczynki”

Podobno to zwierzęta są w stanie zobaczyć, albo przynajmniej wyczuć obecność niewidzialnych dla ludzi duchów czy istot. Ma o tym świadczyć ich dziwne zachowanie, gdy w pobliżu zaczyna dziać się coś, co trudno racjonalnie wyjaśnić. 

Parę dni temu Sieć obiegło przerażające nagranie, które zdaje się potwierdzać tę teorię. Jego autorka pokazała, co zarejestrowały kamery w domu podczas jej nieobecności. W mieszkaniu były tylko dwa psy internautki, które w pewnym momencie wyglądają na skrajnie przestraszone, a obroża sama znika z szyi jednego ze zwierząt. 

Czy to był duch? Przerażające nagranie z TikToka 

Filmik został zamieszczony na TikToku przez internautkę o pseudonimie @shannyfantg. Nagranie zostało wyświetlone ponad 15 mln razy. 

Przepraszam za to szczekanie na początku. Spójrzcie na mojego czarnego psa. Duch zdejmuje jej obrożę w kojcu 

- napisała internautka. 

Filmik trwa 45 sekund. Widzimy na nim dwa psy, każdy w swoim kojcu. Przez pierwsze 23 sekundy nagrania oba zwierzęta głośno szczekają. Nagle zamierają w bezruchu i w kompletnej ciszy. Chwilę później obroża czarnego psa sama się rozpina i zsuwa. Przerażone zwierzę aż podskakuje. 

@shannyfantg

sorry for the obnoxious barking at the beginning. watch my black dog. ghost takes her collar off in her crate. ##fyp ##ghost ##dog ##scary ##wtf

♬ original sound - user3228721954538

Internauci stwierdzili, że ten filmik jest oczywistym dowodem na istnienie duchów. Ich zdaniem zachowanie psów mówi samo za siebie. 

Oba nagle zupełnie przestały szczekać... Wyczuły jakąś energię. 

Do tej pory nigdy nie widziałem przekonującego filmiku z duchami.  

Ta cisza jest przerażająca.  

Jednak niektórzy komentujący przekonują, że istnieje całkowicie logiczne wyjaśnienie dla tego, co zarejestrowały kamery. 

Obroża zaczepiła się o kratę kojca, a kiedy pies obrócił głowę to się rozpięła. Pies się tego przestraszył i wtedy podskoczył. Ludzie, bez jaj. 

Jedyne inne przekonujące wyjaśnienie poza duchem (w którego osobiście wierzę), to że obroża była zbyt ciasna, a kiedy pies obrócił głowę - rozpięła się. Pies się wystraszył i odskoczył. 

A wy co sądzicie o tym filmiku? Czy to był duch czy nie? 

Zobacz również: Najbardziej nawiedzone domy w Polsce. Te adresy nie bez powodu budzą postrach

Polecane wideo

Najstraszniejsze zdjęcia duchów. Są tak wyraźne, że uwierzysz w ich istnienie
Najstraszniejsze zdjęcia duchów. Są tak wyraźne, że uwierzysz w ich istnienie - zdjęcie 1
Komentarze (11)
Ocena: 4.64 / 5
gość (Ocena: 5) 09.11.2021 18:22
Jakby ten duch istniał, to mógłby otworzyć te cholerne klatki. Kto normalny trzyma takie duże zwierzę w takim czymś?!
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 27.10.2021 15:20
Sądzę że trzeba być pierdolonym sadystą, żeby trzymać tak duże psy w klatkach w domu. Ją bym tam zamknęła na cały dzień najlepiej.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 26.10.2021 03:28
Przerazajace jest to, ze psy trzymane sa w klatkach! Jakim trzeba byc skurwielem zeby tak zwierzeta trzymac w domu! Dobrze, ze pokazala filmik, moze wezmie sie za na towarzystwo opieki nad zwierzetami w jej domu.
zobacz odpowiedzi (8)

Polecane dla Ciebie