Jackowski dawno nie miał tak przerażającej wizji. „To stanie się w nocy!”

Jasnowidz ma dla Polaków tragiczne ostrzeżenie.
Jackowski dawno nie miał tak przerażającej wizji. „To stanie się w nocy!”
Fot. Unsplash (Eyasu Etsub)
23.10.2021

Krzysztof Jackowski ma szerokie grono widzów, którzy co tydzień chętnie słuchają jego transmisji live na YouTube. To, co jasnowidz wyjawił im ostatnio, brzmiało jednak wyjątkowo strasznie. Przeczytajcie.

Polecamy także: Jackowski ostrzega: „W listopadzie nastąpi alert i ewakuacja Morawieckiego”

Krzysztof Jackowski ostrzega przed konfliktem zbrojnym

Wizjoner przyznał, że od dawna nie miał tak przygnębiających przeczuć. Najpierw zwrócił uwagę na to, co ostatnio niepokoi Polaków, czyli galopująca inflacja i wszechobecne podwyżki:

Ta układanka coraz bardziej się zaczyna układać w jedną, logiczną całość. Od sierpnia, w prawdzie nie ma krachu, ale z cenami energii i nie tylko, dzieje się coś takiego jak gdyby zaistniał krach. Potężne podwyżki energii elektrycznej, gazu, a przez to wielu surowców produktów, które z tego powstają i obawiam się, że tych podwyżek nie ma końca. To jest dopiero początek (…). Wczoraj mnie zbulwersowała pewna wiadomość w radio. W wiadomościach usłyszałem, ze 30% gospodarstw domowych ma trudności z opłaceniem rachunków za gaz i energię elektryczną. W Holandii jest taki problem. Tak to poszło w górę. Wprawdzie nie było na świecie żadnego krachu. Ten krach cenowy zostaje wprowadzany. Mi już się to kojarzyło. Stanie się to w nocy

- mówił jasnowidz. Następnie przeszedł do przygnębiającego ostrzeżenia o zbliżającym się konflikcie zbrojnym. Jackowski wyjawił, że trzecia prowokacja ze strony obcego państwa zakończy się wojną.

Pytacie państwo ewentualnie, kiedy robić zapasy. Mam odczucie, że w takim momencie. Wtedy, gdy nad ranem stanie się coś z budynkiem administracji w jakimś państwie, wówczas należy sytuację traktować poważnie.

Wizjoner ostrzegł również Polaków przed problemami z bankami i dostępem do pieniędzy. Dodał, że w Polsce wkrótce odczujemy „stan podwyższonej gotowości”, a biura podróży będą ściągały ludzi z powrotem z wycieczek.

Polecamy także: Jasnowidz Wojciech Glanc miał szokującą wizję: „Wkrótce czeka nas potężny zamach”

Polecane wideo

Najmroczniejsze sekrety znaków zodiaku. Oto rzeczy, do których nikomu się nie przyznają
Najmroczniejsze sekrety znaków zodiaku. Oto rzeczy, do których nikomu się nie przyznają - zdjęcie 1
Komentarze (5)
Ocena: 3.4 / 5
gość (Ocena: 1) 26.10.2021 09:29
Mefedron czy amfetamina?
odpowiedz
gość (Ocena: 1) 24.10.2021 08:32
Zyeb.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 24.10.2021 00:27
Sadysta* miało być
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 24.10.2021 00:27
To sadystka, lubi jak śpimy niespokojne
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 23.10.2021 22:58
Lepiej by było jak by się ten gościu już nie wypowiadał dobrze że to się nie sprawdza bo wszechświat by się już odradzał 40 razy
odpowiedz

Polecane dla Ciebie