Jackowski o piekle w naszym kraju: „Na ulice wyjdą wojska”

Zdaniem wizjonera lada moment ziści się przerażający scenariusz.
Jackowski o piekle w naszym kraju: „Na ulice wyjdą wojska”
Fot. Unsplash (Eduard Delputte)
19.09.2021

Wizje Krzysztofa Jackowskiego, na ogół mroczne i przerażające, w ostatnim czasie mocno skupiają się wokół sytuacji politycznej w naszym kraju. Przypomnijmy choćby tę: Jackowski straszy polskim rządem: „Będziemy oburzeni. Będziemy się bać”

Ostatnio podczas transmisji na żywo ponownie zaapelował do swoich widzów, by czujnie obserwowali poczynania naszych rodzimych polityków. Konflikt, wywołany przez jednego z naszych wschodnich sąsiadów, doprowadzi bowiem do wyprowadzenia wojsk na ulice.

Krzysztof Jackowski o wojsku na ulicach Polski

Wizjoner podkreślił, że zagrożenie, przed którym będzie nas ostrzegać rząd, w istocie okaże się jedynie prowokacją, choć brzemienną w skutkach:

Po tym zdarzeniu media się rozpiszą, że w naszym kraju było spokojnie, a teraz jest zagrożenie. I wtedy po tym zdarzeniu jednym lub dwóch, natychmiast będą chcieli sprostać tym zagrożeniom w sensie wyprowadzenia sił. A tą siłą będzie wyprowadzenie wojska. Nie mówię, że wszędzie, ale w szczególne miejsca, gwarne, duże miejsce. To będzie następny krok, że bezkrytycznie zgodzimy się na coś, co gdyby nie zagrożenie, to byśmy zadawali pytania. My nie będziemy pytali. To będzie akurat dobrze zorganizowane. Ja myślę, że to może być dobrze zorganizowana prowokacja. Tak czuję

- ostrzegał podczas transmisji na żywo i dodał:

Będzie duże śledztwo i będą wyłapywani ludzie, którzy nie są Polakami. Będą to ludzie spoza naszego kraju. Nawet się ujawni jakaś grupa tych osób. Ujawnią grupę tych osób, a w efekcie później te osoby okażą się niewinne. Będą to ludzie spoza naszego kraju. Nawet się ujawni jakaś grupa tych osób. Ujawnią grupę tych osób, a w efekcie później te osoby okażą się niewinne. Na tej podstawie, tak jak teraz chodząc do urzędu czy w inne miejsca, nawet do szkół, jesteśmy sprawdzani na zasadzie, powiedzmy zarazy, jesteśmy badani, czy każą nam coś okazywać, będzie jeszcze jeden powód sprawdzania nas. My to zaakceptujemy. A to będzie następny etap czegoś, co się wprowadza, szczególnie w naszym kraju. Najbliższe dni, a może najbliższy czas, ciężko w wizji określić czas

- podsumował.

Zobacz także: Podróżnik w czasie z 2714 roku ma dla nas ostrzeżenie. Przestrzega przed trzema wrześniowymi datami

Polecane wideo

Horoskop miłosny na WRZESIEŃ
Horoskop miłosny na WRZESIEŃ - zdjęcie 1
Komentarze (13)
Ocena: 3.31 / 5
gość (Ocena: 1) 21.09.2021 06:45
Wal się na lllllyj.
odpowiedz
rrrrrr (Ocena: 5) 20.09.2021 16:17
Pan Jackowski mówił,że Trump wygra wybory i wiele innych bzdur które sie nie sprawdziło. Naura
odpowiedz
gość (Ocena: 1) 19.09.2021 21:13
Od lat w kółko to samo: straszy i straszy, a i tak nic się nie sprawdza. Już ten pan dałby sobie spokój , bo chyba okres świetności ma już za sobą.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 19.09.2021 16:05
PiSuary miały rządzić dwa lata, zobaczymy.
odpowiedz
gość (Ocena: 1) 19.09.2021 15:38
te wojska to już od roku wychodzą na te ulice
odpowiedz

Polecane dla Ciebie