Jasnowidz Wojciech Glanc miał szokującą wizję: „Wkrótce czeka nas potężny zamach”

„Świat musi znowu stanąć w miejscu, świat musi znowu się zatrząść i komuś na tym bardzo zależy”.
Jasnowidz Wojciech Glanc miał szokującą wizję: „Wkrótce czeka nas potężny zamach”
Fot. Unsplash (Denys Argyriou)
17.09.2021

Dwadzieścia lat temu, 11 września 2001 roku, Nowym Jorkiem wstrząsnęła ogromna tragedia. O zamachu na World Trade Center, w którym porwano dwa samoloty pasażerskie i w którym łącznie zginęło prawie 3 tysiące osób, do dzisiaj mówi cały świat. Zdaniem jasnowidza Wojciecha Glanca wkrótce padnie jednak o wiele gorszy niechlubny „rekord”.

Zobacz także: Jackowski straszy polskim rządem: „Będziemy oburzeni. Będziemy się bać”

Wojciech Glanc przepowiada zamach

Wojciech Glanc to jasnowidz i tarocista, który zyskał rozpoznawalność dzięki udziałowi w takich programach, jak „Big Brother” oraz „Mam Talent”. - Dzisiaj Wojciech Glanc przepowiada przyszłość i stawia tarota. Łączy się również ze swoimi fanami podczas transmisji na żywo. Jak twierdzi, wiele jego poprzednich wizji, takich jak śmierć Pawła Adamowicza, wybuch w Bejrucie czy wybuch pandemii sprawdziło się w zaskakujący sposób – czytamy na antyradio.pl.

Najnowsza wizja tarocisty brzmi niestety jeszcze bardziej złowieszczo. Zdaniem jasnowidza to, co wkrótce się wydarzy, będzie o wiele gorsze od ataku terrorystycznego na WTC.

Chciałem oddać szacunek tym, którzy zginęli w tamtym okresie i niestety powiedzieć wam, że niestety mam pewną wizję, która do mnie zawsze wraca, za każdym razem, kiedy gdzieś ten temat zaczyna po prostu wracać. A mianowicie jak cały czas uważam, że rekord nie został pokonany, że to nie jest koniec. I że nadejdzie coś o wiele gorszego niż to. Czy będzie to Kapitol tym razem, czy będą to tysiące, czy setki tysięcy ofiar? Nie wiem, wiem jedno – że czeka nas i to całkiem niedługo zamach, który pobije to, co było wtedy. (…) Ja wiem, że to brzmi absurdalnie, to co ja do was mówię, określenie tego rekordem, ale nie ma takich statystyk, których nie można by zawyżać w ten sposób (…) Czeka nas i to w bardzo niedalekim czasie coś o wiele gorszego, coś o wiele bardziej szokującego. Świat musi znowu stanąć w miejscu, świat musi znowu się zatrząść i komuś na tym bardzo zależy!

- słowa wizjonera cytuje antyradio.pl.

Obawiacie się takich przepowiedni czy kompletnie w nie nie wierzycie?

Polecamy także: Podróżnik w czasie z 2714 roku ma dla nas ostrzeżenie. Przestrzega przed trzema wrześniowymi datami

Polecane wideo

Znaki zodiaku, które nigdy nie powinny za siebie wychodzić. To przepis na rozwód
Znaki zodiaku, które nigdy nie powinny za siebie wychodzić. To przepis na rozwód - zdjęcie 1
Komentarze (15)
Ocena: 3.6 / 5
gość (Ocena: 5) 27.06.2022 17:00
Taaa glanc i jackowski poddadzą się leczeniu psychiatrycznemu
odpowiedz
KompleksŻądły (Ocena: 1) 05.12.2021 18:35
Eustachemu po prostu jaja urwie.
odpowiedz
Ania (Ocena: 1) 02.11.2021 11:05
Taaaaa na pewno. A niedługo przyjdą kosmici i nam udowodnią, że ziemia jest płaska. Albo okaże się, że głowy ważnych państw to reptilianie.
odpowiedz
gość (Ocena: 1) 02.11.2021 11:02
Ale glupoty. I pomyśleć, że ludzie w to wierzą. Dno. Cały Papilot to jedno wielkie dno.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 18.10.2021 09:35
Kto i po co zamieszcza take wypowiedzi Jackowskiego,przecież nic się nie sprawdza. Takim jasnowidzem każdy może być kto jest uważnym obserwatorem. I wtedy może się coś sprawdzi.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie