Tego nie możesz przegapić - Grzegorz Krychowiak na zakupach!

Cała Polska żyje jeszcze emocjami po meczu z Anglią, w którym Drużyna Narodowa zremisowała 1:1, zwiększając tym samym awans do kolejnego etapu eliminacji do MŚ
Tego nie możesz przegapić - Grzegorz Krychowiak na zakupach!
09.09.2021

Grzegorz Krychowiak, jeden z bohaterów wczorajszego spotkania, korzystając z pobytu w Warszawie, uczcił wynik i odwiedził sklep polskiej marki Kazar w jednym z centrów handlowych. Piłkarz słynie z zamiłowania do mody, elegancji i luksusu.

Grzegorz Krychowiak na zakupach w sklepie Kazar

Wczorajszy mecz Grzegorza Krychowiaka oceniany jest przez ekspertów jako jeden z najlepszych w jego karierze. Statystyki mówią same za siebie – 16/18 celnych podań, 2 udane próby dryblingu (na 2 podjęte), 8/12 wygranych pojedynków, 3 wymuszone faule.

Grzegorz Krychowiak

Nic więc dziwnego, że po tak udanym meczu Grzegorz Krychowiak wybrał się na zakupy do jednego z warszawskich centrów handlowych. W sklepie polskiej marki spędził ponad pół godziny, przymierzając buty z najnowszej kolekcji Kazar i… rozmawiając przez telefon. Grzegorz Krychowiak

Trzeba przyznać, że środkowy Polskiej Reprezentacji ma idealne wyczucie stylu, a elegancki, skrojony na miarę garnitur przykuwał uwagę przechodniów. Czekamy na kolejne starcia na tak wysokim poziomie i kolejne, inspirujące stylizacje.

 

Polecane wideo

Komentarze
Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie