Koszmarna wizja Jackowskiego: „Mogą być ofiary”

Jasnowidz ostrzega przed niebezpieczeństwem.
Koszmarna wizja Jackowskiego: „Mogą być ofiary”
Fot. Unsplash (Ehimetalor Akhere Unuabona)
31.08.2021

Wizje Krzysztofa Jackowskiego rzadko kiedy napawają optymizmem. Podobnie jest niestety z ostatnią z nich, o której jasnowidz jak zwykle opowiedział podczas transmisji na YouTube. Tym razem nie dotyczyła ona jednak ani koronawirusa, ani sytuacji politycznej. Wizjoner ostrzegł swoich widzów przed nowym niebezpieczeństwem.

Polecamy także: „PiS się rozpadnie”. Krzysztof Jackowski miał wizję na temat bliskiej przyszłości

Wizja Krzysztofa Jackowskiego o niebezpiecznej substancji

Słowa jasnowidza z Człuchowa cytuje serwis o2.pl:

Coś się przedostanie do powietrza, do atmosfery. Nie wiem, czy to globalnie, czy lokalnie. Na tyle będzie to groźne, że ludzie wszędzie będą o tym mówili i się tego bali. Skojarzyło mi się, że jakaś bardzo niebezpieczna substancja dostanie się do atmosfery, która może zagrażać ludziom w sposób bardzo dobitny. To było pierwsze poczucie. Po jakimś czasie doszło do mnie takie poczcie, że to tak jakby celowo zostaną otwarte jakieś zbiorniki, coś co jest w ziemi i to będzie wyglądało jak sabotaż. Jak celowe działanie. To będzie bardzo groźne.

Jackowski dodał również, że jego zdaniem „mogą być ofiary” tego wydarzenia.

Coś w formie sabotażu zostanie wpuszczone do atmosfery. Efekty tego będą. Zrozumiecie to po fakcie. Mogą być ofiary

- ostrzegł wizjoner. Na końcu dodał jednak, że „może ten sabotaż i to, co pójdzie w powietrze, będzie fikcją”. - To też zakładam, choć nie do końca jestem tego pewien. Kojarzą mi się żółte pojemniki z czarnymi symbolami – zakończył.

Przerażające?

Polecamy także: Jackowski straszy potężnym kryzysem. „Tego nie da się zatrzymać”

Polecane wideo

Jej obwisły brzuch pokochały setki tysięcy internautów. Mówią, że wygląda jak z obrazów Rubensa i grecka bogini
Jej obwisły brzuch pokochały setki tysięcy internautów. Mówią, że wygląda jak z obrazów Rubensa i grecka bogini - zdjęcie 1
Komentarze (3)
Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 31.08.2021 14:45
PRzypominam, ze ten czlowiek mowil, ze we wrzesniu obecna wladza zostanie obalona. Takze do dziela. I jak sie nie spleni, to niech ten jackowski przestanie pierdolic! Bo pierdoli i straszy! Mamy wszyscy juz dosc tego cyrku!
zobacz odpowiedzi (2)

Polecane dla Ciebie