Jackowski straszy potężnym kryzysem. „Tego nie da się zatrzymać”

Wizjoner ma ponure wieści na sierpień.
Jackowski straszy potężnym kryzysem. „Tego nie da się zatrzymać”
Fot. pexels (Anna Shvets)
18.08.2021

Osoby, które lubią widzieć wszystko w różowych barwach, raczej nie powinny zaglądać na kanał Krzysztofa Jackowskiego. Cykliczne live`y jasnowidza na YouTube nie napawają bowiem optymizmem. Wizjoner najczęściej opowiada o swoich ponurych przeczuciach na najbliższą przyszłość. Przypomnijmy choćby tę jego wizję:

Straszna wizja Jackowskiego. Należy już gromadzić zapasy?

Ostatnio Jackowski w swojej relacji ponownie pochylił się nad tematem polityki i sytuacji gospodarczej związanej z pandemią. Wizjoner podtrzymał swoje zdanie, że PiS wkrótce się rozpadnie.

Mówiłem w swoich wizjach, nawet kilka miesięcy temu, ale niedawno o tym wspominałem, że przyjdzie moment, że PiS nie doczeka ustalonego terminu wyborów do parlamentu jako koalicja. Użyłem takiego stwierdzenia: „rząd zrzuci z siebie władzę” (…). Odwołanie pana Gowina było ciekawe, ponieważ jeden z posłów ugrupowania pana Ziobry, który też jest w koalicji, powiedział, że to było dla niego zaskoczenie. Pan premier Morawiecki zdecydował się odwołać pana Gowina bez właściwie konsultacji wewnętrznych. Przynajmniej taki wniosek się nasuwa, gdy mówi to człowiek z koalicji, który nic o tym nie wiedział

- powiedział Jackowski.

Zdaniem wizjonera nadejście czwartej fali w sierpniu może znacznie przyczynić się do osłabienia politycznego obecnej partii rządzącej. Kiepską sytuację spotęgują rosnące ceny w sklepach.

Nad tym rząd nie będzie w stanie panować. Idzie kryzys. Jak państwo zauważacie, ci co chodzą po sklepach, że bardzo wiele produktów drożeje. Nie mówię tylko o żywnościowych, ale na przykład materiały budowlane strasznie poszły w górę. Tutaj zwróćmy uwagę na to, że inflacja wchodzi bocznymi drzwiami. Wchodzi mimo zapowiedzi nowego ładu. Tej inflacji nie da się zatrzymać. Ja powiem coś to, zresztą mówiłem, że pewien krach zacznie się od sierpnia

- ostrzega jasnowidz.

Polecane wideo

Te znaki zodiaku to notoryczni kłamcy. Ranking, na który zdecydowanie powinnaś uważać
Te znaki zodiaku to notoryczni kłamcy. Ranking, na który zdecydowanie powinnaś uważać - zdjęcie 1
Komentarze (11)
Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 23.08.2021 11:30
PIS nas wykończył
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 22.08.2021 15:41
Jeżeli prawie przez rok produkujemy ze stali która kosztuje prawie 10 zł netto/kg a jeszcze w grudniu 2020 kosztowała 2.86 zł netto/kg to nie trzeba być jasnowidzem żeby przewidzieć upadek zwykłego Kowalskiego . Ten wzrost cen przełoży się dokładnie na rynek detaliczny w grudniu 2021 Stal podrożała o 200 % - tworzywo sztuczne 80% - drewno 100% te wszystkie podwyżki was czekają nie teraz tylko jak zwykle z opóźnieniem rocznym.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 18.08.2021 15:06
Nie trzeba być jasnowidzem. 4 lata temu kupowałam ryby, kurczaki, jakieś sosy, suszone pomidory itp. Teraz nie starcza mi na podstawowe wydatki na żywność. Mam ulubione czipsy, które kupuje od lat i 4 lata temu kosztowały 2,95 w markecie, teraz 6,70. Z mniej luksusowymi towarami wygląd to tak samo, kiedyś bułki 19 groszy teraz poniżej 50 groszy sztuka nie idzie dostać. Kurczak w cenie wieprzowiny, robi się już rarytasem
zobacz odpowiedzi (2)
... (Ocena: 5) 18.08.2021 12:11
nie trzeba być Jasnowidzem żeby przewidzieć, że Pislam doprowadził kraj do ruiny. W czasie najlepszej koniunktury wszystko przejedli, porozdawali nierobom i sobie podwyżki, nagrody, a teraz przyjdą lata chude a tu skarbiec pusty, żeby tylko do tego mamy ogromne długi. Zadłużyli nas w rok tyle co inna partia przez 10 lat.
zobacz odpowiedzi (1)
gość (Ocena: 5) 18.08.2021 09:20
Publikacji tych pierdół rośnie nie da się zatrzymać
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie