„Mąż ma prawo domagać się współżycia”. Radio Maryja radzi kobietom, jak być dobrą żoną w sypialni

Jakie jeszcze złote rady padły na antenie radia?
„Mąż ma prawo domagać się współżycia”. Radio Maryja radzi kobietom, jak być dobrą żoną w sypialni
Fot. Unsplash (Paul Gilmore)
22.07.2021

Make Life Harder to jeden z najpopularniejszych profili satyrycznych na Instagramie. Jego administratorzy niejednokrotnie komentowali absurdy dotyczące sytuacji politycznej, ekonomicznej, czy społecznej w Polsce – za każdym razem robiąc to w najlepszy możliwy sposób: z inteligentnym humorem.

Niedawno na MLH pojawiła się relacja na temat audycji z Radia Maryja. Eksperci zgromadzeni w studiu dyskutowali na antenie o tym, „jak być dobrą żoną w sypialni”. – Jakby ktoś chciał się podszkolić w ugruntowaniu cnót niewieścich, to Radio Maryja ma protipy – ironizowało Make Life Harder.

Zobacz także: „Każda posłuszna żona musi o tym pamiętać”. 30 rad, które oburzyły internautki

Audycja Radia Maryja o tym, jak być dobrą żoną w sypialni

- Uczestnikami audycji, którą poprowadził Lech Polakiewicz, był ksiądz Marcin Różański, a także Danuta i Piotr Sobol. Poruszali oni takie tematy, jak „obowiązek małżeński”, antykoncepcja czy jedność małżeńska – czytamy na gazeta.pl.

Jakie złote rady padły zatem na antenie katolickiego radia? Słuchacze mogli usłyszeć m.in., że:

Żona nie może uważać swojego męża za agresora czy potencjalnego gwałciciela. Ma on prawo domagania się od żony współżycia seksualnego.

Kobieta to sanktuarium życia, a sypialnia to jest jeden z ołtarzy.

Zakładam życie w trójkącie - Pan Bóg, mój mąż i ja. Kochani małżonkowie, kiedy zamykamy drzwi sypialni Duch Święty z niej nie wychodzi.

Trudny małżonek to prawdziwy dar od Pana Boga. Dar i ogromne wyróżnienie (…) bo Pan Bóg zauważył, że tylko ty dasz sobie z nim radę.

Ważne żeby na koniec nasienie zostało w drogach rodnych kobiety, bo taki ma być sens otwartości na życie.

Jak oceniacie rady dla kobiet przekazane na antenie Radia Maryja?

mlh radio maryja

Fot. Instagram.com

Polecamy także: „Harry Potter”, „Zmierzch”, Hello Kitty. Księża spalili książki pod kościołem

Polecane wideo

Brała tabletki antykoncepcyjne, a zaszła w ciążę bliźniaczą. I to dwukrotnie
Brała tabletki antykoncepcyjne, a zaszła w ciążę bliźniaczą. I to dwukrotnie - zdjęcie 1
Komentarze (43)
Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 22.07.2021 21:59
Skoro mezczyzna chce dac tylko kase , to po co nam mężczyzna, same mamy swoją... Związek to rozmowy , to namiętność, a namiętność karmi się tym ,że mężczyzna pozada ...Ale nas A nie wszystkie wokoło
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 22.07.2021 19:30
Ludzie sukcesu ,olbrzymia władza, kasa , elita , a jak marnie żyją , gdzie to szczęście na podium kapitalizmu, kluczem do szczęścia sukcesu sensu jest to czego nie kupimy za pieniądze. Miłość, to czego nie widzimy ,a co czujemy .To daje najwięcej szczęścia...
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 22.07.2021 19:02
Odpowiadam, powiem za czym tęsknią mężczyźni, za bliskością ale to my kobiety też...za relacjami zarówno z mężczyznami jak i kobietami, dlatego tutaj jesteś, za prawdziwymi przyjaciółmi, którzy nadają na tej samej fali. Kiedy mężczyzna ma złe relacje z mężczyznami ,może mieć z kobietami ...za relacje z kobietą tę wymarzoną , że w pracy ma się wspólne cele , mężczyźni nie widzicie sensu w tym co robicie , potrzebna jest wam misja , a misją sensem jest życie powietrze praca , relacje z mężczyznami, kobietami , kobietą tę wymarzoną , ale i innymi bo każdy lubi być dopieszczany np uśmiechem tak niewinnie ...pieniądze to nie wszystko ,to dużo bo nędza wyniszcza , ale to tylko taki prezent .Kobiety też mogą pracować, mają też wówczas sens...mężczyzna powinien dac długie rozmowy itd , a kasa i tak jest przemijajaca A moja znajoma nie przyszła na świat odpoczywać , to nie sens
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 22.07.2021 17:10
Moja znajoma na portalu poznała męża, szybko wzięła rozwód, dostała kasę za pół domu . Teraz ma kolejnego męża , mieszka w Australii , no nie pracuje ,jest bogata , teraz mnie odwiedziła mówi , że mąż jej się nie podoba, ale jest bogaty . A ona całe dnie albo na basenie itd ...
zobacz odpowiedzi (3)
gość (Ocena: 5) 22.07.2021 16:49
Bo kobietę to się adoruje, zaprasza na kawę,a nie inaczej
odpowiedz

Polecane dla Ciebie