Mroczna przepowiednia Nostradamusa na 2021 rok. Słowa mistyka budzą grozę

Nadchodzą trudne czasy.
Mroczna przepowiednia Nostradamusa na 2021 rok. Słowa mistyka budzą grozę
Fot. Unsplash
13.06.2021

Michel de Nostredame, zmarły niemal 500 lat temu francuski astrolog, prorok, okultysta i mistyk pozostawił po sobie mnóstwo przepowiedni. Te wciąż są interpretowane, a jedna z nich ma dotyczyć właśnie 2021 roku.

Co zdaniem Nostradamusa czeka nas w najbliższym czasie?

Zobacz także: Jackowski miał wstrząsającą wizję. „Cały świat będzie o tym mówił”

Przepowiednia Nostradamusa na 2021 rok

Jak można się domyślić, wizje mistyka nie napawają optymizmem. Opisał je w swoim słynnym dziele „Les Prophéties”, a interpretatorzy jego słów doszukali się tam kilku mrocznych informacji na temat roku 2021. Jedna z nich dotyczy zbliżającego się końca świata spowodowanego uderzeniem asteroidy, inna – inwazji zombie.

„Niewielu młodych ludzi: na wpół martwych, żeby dać początek. Martwy na przekór, sprawi, że inni będą błyszczeć, a w wzniosłym miejscu wydarzy się wielkie zło.”

- napisał tajemniczo Nostradamus. Co to oznacza?

- Internauci i zwolennicy teorii spiskowych twierdzą, że właśnie ten fragment dotyczy obecnych czasów. Po rozpoczęciu pandemii z niewyjaśnionych powodów ludzie będą się zamieniać w żywe trupy. Fani twórczości Nostradamusa spekulują, że przyczyną może być nowy wirus, pasożyt, bądź broń biologiczna. Jedna z interpretacji wspomina również o rosyjskim naukowcu, który ma wynaleźć broń biologiczną zamieniającą ludzie w zombie – wyjaśnia antyradio.pl.

Nie brakuje również głosów, że Nostradamus ostrzega przed III wojną światową, która ma wybuchnąć między 2019 a 2024 rokiem. Stany Zjednoczone, kraje europejskie oraz Japonia zjednoczą się wówczas przeciw Rosji, Chinom i państwom arabskim. Tutaj jednak interpretacje przepowiedni są różne – jedni sądzą, że w wojnie nie zostanie użyta broń jądrowa, inni – wręcz przeciwnie. Miałyby o tym świadczyć następujące słowa mistyka:

„Głód i zaraza, które zostały zrzucone przez żelazo, będą prosić nieśmiertelnego Boga o pomoc”.

Wierzycie w wizje Nostradamusa? Przypomnijmy, że to właśnie jemu przypisuje się przepowiedzenie dojścia do władzy Hitlera, ataku na Kennedy`ego, czy wybuchów z 11 września.

Zobacz także: Co zobaczyła Baba Wanga? Przepowiednia bułgarskiej mistyczki na 2021 rok

Polecane wideo

Tak wygląda najprzystojniejszy mężczyzna w naszym kraju. Oto nowy Mister Polski
Tak wygląda najprzystojniejszy mężczyzna w naszym kraju. Oto nowy Mister Polski - zdjęcie 1
Komentarze (6)
Ocena: 5 / 5
Andy (Ocena: 5) 03.05.2022 20:20
Na wpół martwi to ludzie z jakiegoś powodu wykluczeni, żyjący na oucie społecznym. Martwy na przekór lub inaczej przez złośliwość oznacza osobę, która z pewnych powodów sama wybrała taki sposób życia, obraziła się na świat mimo, że okoliczności wymagały od niej aktywności. Jej zachowanie sprawi, że osoby w otoczeniu oczyszcza się że swoich win, urosna w zasługi. Wielkie zło we wznioslym miejscu to prawdopodobnie bunt i swietokradztwo. Ludzie ci nieświadomie zostaną wykorzystani, aby z ich przyczyny inni cierpieli i w ten sposób oczyscili się z win w momencie, kiedy będzie się zbliżać moment oczyszczenia ziemi czyli zanim rozpocznie się nowa era, era wodnika, która w pewnym sensie będzie małym końcem świata jaki znamy.
odpowiedz
Kosti (Ocena: 5) 05.07.2021 04:12
Zaszczepieni sa na wpol martwi, a samoloty pryskaja nas jakims świństwem pod pretekstem ratowania swiata przed globalnym ociepleniem. Jedym slowem mamy mala apokalipse
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 14.06.2021 10:34
Niewielu młodych ludzi: na wpół martwych, żeby dać początek- młodzi ale bezpłodni, nie dadzą początku nowemu zyciu Martwy na przekór, sprawi, że inni będą błyszczeć, -na pozór martwi, moze to zonaczac bezpłodnosc, martwice mózgu wywołaną technologią lub cos innego, zywi ale nie zywi, a te jednostki inne bedą błyszczeć a w wzniosłym miejscu wydarzy się wielkie zło.- to dla mnie jasne ze w kosciele bedzie najwieksze zło, i jakby jest
odpowiedz
Night Rider (Ocena: 5) 14.06.2021 10:15
To już się dzieje !!! Otwórzcie umysły i zacznijcie się nimi posługiwać !!! "Niewielu młodych ludzi: na wpół martwych, żeby dać początek. Martwy na przekór, sprawi, że inni będą błyszczeć..." - a co innego robią teraz młodzi ludzie na całym świecie siedzący z nosami w smartfonach, facebook'ach itp., laik'ujących tzw. celebrytów, youtube'rów etc. ??? Sami robimy z siebie niewolników !!!
odpowiedz
SzarakiZrobiliAzjatow (Ocena: 5) 13.06.2021 07:24
niesestety prawda jak zwykle nie jest ani slodka ani latwa i niewielu ja zna a wygladaa ona nastepujaco, 13500 lat temu zostalismy najechani przez reptylskie ksiezyce bojowe, najwiekszy z nich nazywa sie Levan i codziennie na niego patrzycie, reptyle zrobily azjatow ze zmieszania sie z nami i nas chca na to genetyczne g wymieniac temu sluza ich wszystkie plagi spusczane na nas w tym sredniowieczne, w tym covid, spusczaja takze swinstwa na nasze zwierzeta chodowlane zeby nas zaglodzic, sypia nas ponadto radiacja i chemia z duzych wysokosci, 200 lat temu mogli to robic z 10 metrow dzisiaj musza sie pilnowac zeby spisek nie wyszedl na jaw
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie