Jackowski miał kolejną wizję. „W kwietniu ludzie będą zamknięci w gettach”

Jasnowidz ostrzega, że zbliża się najgorsze.
Jackowski miał kolejną wizję. „W kwietniu ludzie będą zamknięci w gettach”
Fot. Unsplash (Wendy Alvarez)
04.04.2021

Pandemia koronawirusa trwa już od ponad roku i niestety nic nie wskazuje na to, że w najbliższym czasie sytuacja ulegnie poprawie. Podobnego zdania jest Krzysztof Jackowski, który prognozuje, że w kwietniu czeka nas najgorsze. Co dokładnie zobaczył w swojej wizji?

Polecamy także: Wizja mistyczki Weroniki Lucen o końcu świata: „Ludzkość czekają trzy kary”

Krzysztof Jackowski o pandemii koronawirusa 2021

Jackowski przewiduje, że jeszcze w tym miesiącu nastąpi powszechny kryzys. - Jasnowidz ostrzegł, że wkrótce na świecie dojdzie do metaforycznego pożaru, który zapoczątkuje międzynarodowy kryzys. Niestety, mówi, nie ominie również Polski, a mieszkańcy naszego kraju boleśnie odczują jego konsekwencje – relacjonuje serwis o2.pl.

Wizjoner dodał, że lada moment niektóre regiony Polski zostaną odcięte z powodu pandemii, a ich mieszkańcy „nie będą mogli wyjść”.

Widzę poruszenie w całym kraju, a ludzie są w niektórych miejscach, jak w gettach, niby nic złego im się tam nie dzieje, ale są zamykani. Nie mogą stamtąd wyjść

- ostrzegł. Na tym nie koniec. Jackowski zobaczył również w swojej wizji, że wkrótce sytuacja zmusi nas do racjonowania żywności, a nawet opryskiwania gazem.

Zobacz także: Jackowski straszy swoją nową wizją. „Nadchodzi konflikt zbrojny”

 

Polecane wideo

Laluna Unique z „Królowych Życia” przed operacjami. Jak wyglądała kiedyś?
Laluna Unique z „Królowych Życia” przed operacjami. Jak wyglądała kiedyś? - zdjęcie 1
Komentarze (10)
Ocena: 4.6 / 5
gość (Ocena: 5) 10.05.2021 18:50
getto to już jest ta cała Polska. niby możesz jechać wszędzie i drogi coraz lepsze tylko nie ma dokąd iść.....perspektyw na stabilne życie brak.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 18.04.2021 13:41
Można zrozumieć że on wypisuje te brednie, bo robi to dla kasy, zdumiewa jedynie liczba idiotów którzy w te jego farmazony wierzą.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 11.04.2021 00:05
Zostawcie chłopa w spokoju kiedyś w końcu trafi i będzie na pierwszych stronach gazet. Jego przepowiednie można porównać do mojej przepowiedni że jutro oddamy mocz.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 06.04.2021 08:49
a ja mam dosc pieprzenia o koronawirusie! Nawet na portal lifestylowego dla kobiet, msuza wcisnac covid? Czlowiek tu przychodzi odpoczac, a nie denerwowac sie!
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 05.04.2021 20:00
To nie jest jasnowidz, to jest pewny siebie pesymista 😅
odpowiedz

Polecane dla Ciebie