Nowy ład w Polsce. Premier ujawnił, kiedy skończą się restrykcje i odzyskamy wolność

Lockdown może jeszcze potrwać nawet… kilka miesięcy.
Nowy ład w Polsce. Premier ujawnił, kiedy skończą się restrykcje i odzyskamy wolność
Fot. Unsplash (Anastasiia Chepinska)
06.02.2021

Od dłuższego czasu wszyscy zastanawiamy się, kiedy lockdown dobiegnie końca. Każdy, kto sądził, że nastąpi to wkrótce, będzie się jednak musiał rozczarować. Premier Mateusz Morawiecki w rozmowie z wpolsce.pl ujawnił, że restrykcje mogą potrwać nawet przez… kilka następnych miesięcy.

- Wytrzymajmy jeszcze chwilę - tych kilka tygodni, czy miesięcy - bo sądzę, że w maju lub czerwcu będzie już wiele zaszczepionych osób w Polsce i że będziemy w stanie powoli wracać do tej gospodarczej normalności wzbogaconej o pomysły Nowy Ład – słowa premiera cytuje planeta.pl.

Informacja ta jest wyjątkowo zła dla przedsiębiorców, którzy już teraz borykają się z poważnymi problemami finansowymi. Wielu restauratorów czy właścicieli siłowni decyduje się na otwieranie lokali mimo obostrzeń. Narażanie się na kary od służb nie robi im jednak większej różnicy – już teraz mają ogromne długi.

Polecamy także: „Osobny pokój, możliwość wypłakania się”. Tak ma wyglądać pomoc kobietom z wadami płodu?

 

SONDA
Zamierzasz zaszczepić się na COVID-19?
Zamierzasz zaszczepić się na COVID-19?

Polecane wideo

„Zbyt ładna, by być lekarzem”. Lekarka notorycznie walczy z hejterami, którzy wątpią w jej wiedzę
„Zbyt ładna, by być lekarzem”. Lekarka notorycznie walczy z hejterami, którzy wątpią w jej wiedzę - zdjęcie 1
Komentarze (9)
Ocena: 4.56 / 5
gość (Ocena: 1) 08.02.2021 11:27
Bolszewików się wiesza lub rozstrzeliwuje.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 07.02.2021 17:44
czyli pisbolszewizm
odpowiedz
M (Ocena: 5) 07.02.2021 00:08
nowy ład czyli neokomunizm, po to było wykończenie przedsiębiorców - wszystko jasne. Mrzonki o kapitalizmie wsadźcie sobie między bajki
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 07.02.2021 00:01
Qrwy systemowe będą mi dawkowały wolność. Najpierw zabrali pod pretekstem jakiejś sztucznej pandemii a teraz będą powoli oddawać. Jak udzielne książątka i oczekują że my jak pieski na dwóch łapkach będziemy z wdzięczności dziękować naszym dobroczyńcom, że wreszcie możemy wyjść na ulicę bez systemowego namordnika pozbawiającego nas twarzy i tożsamości. A yebał was pies. A wy ludzie obudźcie się wreszcie. Te systemowe gnidy testują teraz co mogą z nami zrobić. Jak bardzo mogą nas docisnąć. Już chodzicie pokornie w namordnikach i wierzycie że to dla waszego dobra. Już siedzicie w swoich norach, oczywiście dla waszego dobra. Płacicie o 2 zeta więcej za butelkę coli, bo wprowadzili podatek cukrowy by ratować budżet z waszej kieszeni. Za chwilę wprowadzą podatek od pierdzenia i będziecie się ustawiać w kolejce po rurę z gazomierzem w dupsko tak jak teraz ustawiacie się po szczepionkę z czipem. Beee beeeee, beeeeee baranki.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 06.02.2021 23:01
No i macie - NOWY LAD. Szkoda, ze nie nowy porzadek swiata, bo wszystko sie do tego sprowadza. Ludzie stali sie wygodni i nie chce im sie walczyc o wolnosc. Chcialabym w koncu moc sie obronic, normalnie, na uczelni, a nie robic cyrki na kamerce. I przede wszystkim ludzie, musimy walczyc o to, zeby bezwzglednie sciagnac nakaz noszenia masek. Te maski, czy przylbice nie maja zadnego znaczenia i nic nie daja. MAski niech zostana na sali chirurgicznej i jak ktos chce niech nosi gdzie chce, ale niech to nie bedzie zaden nakaz.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie