Robili kremy przeciwzmarszczkowe z ludzkiego tłuszczu!

Peruwiańscy policjanci wpadli na trop szajki zajmującej się mordowaniem rolników i sprzedawaniem tłuszczu z ich ciał miejskim firmom farmaceutycznym. Za sprawą zbrodniarzy na rynku europejskim pojawiły się kremy przeciwzmarszczkowe produkowane z ludzkiego tłuszczu!
Robili kremy przeciwzmarszczkowe z ludzkiego tłuszczu!
25.11.2009

Policja w Peru dokonała ostatnio makabrycznego odkrycia! Funkcjonariusze wytropili gang zajmujący się mordowaniem rolników z wiejskich prowincji i sprzedawaniem tłuszczu z ich ciał miejskim firmom farmaceutycznym. Te zajmowały się przerabianiem tkanek na kosmetyki przeciwzmarszczkowe, które najprawdopodobniej trafiały na europejski rynek!  

Liczbę ofiar zwyrodniałej szajki szacuje się na około 60 osób, a każda z nich była zyskiem dla morderców rzędu 15 tys. dolarów. Na trop grupy brutalnych zbrodniarzy wpadli śledczy, których doszły słuchy o domniemanym handlu ludzkim tłuszczem. Dzięki pomocy tajnych agentów udało się przeniknąć do gangu i zorganizować akcję schwytania przestępców na dworcu autobusowym w stolicy kraju. Zostali złapani na gorącym uczynku, gdy wybierali się na spotkanie z klientem i mieli przy sobie dwie butelki z ludzkim tłuszczem.

Podczas przesłuchania aresztowani sypnęli jednego ze swoich wspólników, Elmera Segundo.  Funkcjonariuszom szybko udało się schwytać bandytę i wymusić szczegółowe zeznania. Bez cienia skrupułów opowiadał, jak mordował ludzi, żeby wyssać z nich tłuszcz.

Półkownik Jorge Mejia, dowódca policji, wie, że to dopiero początek śledztwa i do całkowitego rozbicia gangu jeszcze mnóstwo pracy. Na wolności pozostaje wciąż sześciu gangsterów oraz Hilario Cudena, stojący na czele grupy przestępczej.

Specjalnie powołany sztab lekarzy zbadał ludzki tłuszcz i ustalił, że został on pozyskany z tułowia i ud ofiar. Dzięki funkcjonariuszom prawa, dziennikarze mogli obejrzeć buteleczki stanowiące przerażające dowody zbrodni.

Trwają poszukiwania nabywców tłuszczu zamordowanych, którzy, jak wynika z raportu policji, prowadzą swój biznes już od kilkudziesięciu lat. Współpracują z europejskimi firmami zajmującymi się produkcją leków i kosmetyków.   

Klaudia Klimkowska

Zobacz także:

Skąd się biorą zmarszczki?

Starzenie się skóry to proces długotrwały, którego nie można zatrzymać, jednak dzięki odpowiedniej profilaktyce udaje się go znacznie spowolnić.

Ludzkie mięso w kebabach!

W obliczu tak szokującego odkrycia nie bulwersują nawet legendy o kebabach z gołębi czy kotów…  Gdzie leży granica ludzkiego okrucieństwa?

Polecane wideo

Komentarze (15)
Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 27.11.2009 16:58
fuu. do czego można jeszcze się posunąć aby trochę zarobić???
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 26.11.2009 19:55
a w śmietnikach chirurgi plastycznej marnuje się tyle tłuszczu, po co kogoś zabijać, mogli czerpać z filmu "Podziemny krąg" w którym własnie Brad Pitt tak robił, wytapiając z ego tłuszczu mydło, brrrrr
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 26.11.2009 17:17
Być może kiedyś będą stosowane nawet takie kontrowersyjne techniki, skoro już teraz np. usuwa się tłuszcz z ud, żeby wstrzyknąć w biust.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 26.11.2009 00:07
a w tle reklama vichy :D to wam sie udał temat :D
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 25.11.2009 22:07
fuuuuuuuuuuu właśnie odechciało mi sie jeść :/ :/ :/
odpowiedz

Polecane dla Ciebie