Wpadka na Instagramie papieża. Franciszek „polubił” bardzo odważne zdjęcie

Papieskie „serduszko” pojawiło się pod fotografią modelki w bardzo kusym stroju.
Wpadka na Instagramie papieża. Franciszek „polubił” bardzo odważne zdjęcie
Fot. Instagram.com (https://www.instagram.com/franciscus)
17.11.2020

Papież Franciszek jest uważany za najbardziej postępowego biskupa Rzymu w historii. Jorge Mario Bergoglio został głową Kościoła katolickiego 13 marca 2013 roku. Franciszek podbił serca wiernych na całym świecie m.in. swoim pogodnym usposobieniem, wyjątkowym poczuciem humoru, a także poglądami, które w porównaniu z jego poprzednikami można określić jako niemalże liberalne. 

Zobacz również: Papież Franciszek popiera legalizację związków tej samej płci. „Są dziećmi Bożymi i mają prawo do rodziny”

Franciszek lubi kontaktować się z wiernymi dzięki nowym technologiom, m.in. za pośrednictwem mediów społecznościowych. Aktywnie udziela się na Twitterze, a także jako pierwszy papież w historii założył oficjalne konto na Instagramie, gdzie obserwuje go ponad 7 mln osób. Ale ostatnio za pośrednictwem tego serwisu Franciszek zaliczył niefortunną wpadkę. Z papieskiego profilu polubiono bardzo odważne zdjęcie, co raczej kłóci się z wizerunkiem głowy Kościoła.  

Papież Franciszek „polubił” zdjęcie modelki na Instagramie?

Chodzi o fotografię zamieszczoną na Instagramie przez Natalię Garibotto, modelkę, która może pochwalić się ponad 2 mln fanów. Na swoim profilu we wspomnianym serwisie Natalia często publikuje dość roznegliżowane zdjęcia. Jedna z takich fotek została polubiona właśnie przez oficjalne konto papieża Franciszka, czyli @franciscus. Mimo że “papieskie serduszko zdążyło już zniknąć spod zdjęcia, w którym Garibotto pozuje w kusym szkolnym mundurku, modelka przekonuje, że dysponuje screenshotem na dowód, że rzeczywiście tak się stało. 

Garibotto podzieliła się tą informacją także na Twitterze, gdzie napisała: 

Przynajmniej pójdę do nieba. 

Wpadka na Instagramie papieża. Franciszek „polubił” bardzo odważne zdjęcie

Fot. Instagram.com (https://www.instagram.com/nataagataa/)

Oczywiście nie ma żadnego dowodu na to, że papież Franciszek rzeczywiście osobiście polubił zdjęcie modelki na Instagramie, czy też serduszko zostało opublikowane przez kogoś, kto zarządza jego profilem. A być może cała sprawa została sztucznie wykreowana przez Garibotto i osoby z jej otoczenia. Przedstawiciele Watykanu nie odnieśli się do sprawy i coś nam mówi, że nie doczekamy się z ich strony oficjalnego komentarza. 

A wy co sądzicie na ten temat? Myślicie, że zdjęcie modelki rzeczywiście zostało polubione z oficjalnego konta papieża czy też cała ta historia zalicza się do kategorii fake news? 

Zobacz również: Przepowiednia papieża Franciszka. Słowa sprzed lat nabierają dziś nowego znaczenia

Polecane wideo

Szykanowana z powodu wyglądu. Internauci twierdzą, że jest zbyt piękna
Szykanowana z powodu wyglądu. Internauci twierdzą, że jest zbyt piękna - zdjęcie 1
Komentarze (7)
Ocena: 4.86 / 5
gość (Ocena: 5) 17.11.2020 22:07
Franciszek ma jaja jedyny odważył się wyjeba$ pedofili z Watykanu, oczywiście nasi ich przygarną
zobacz odpowiedzi (1)
gość (Ocena: 5) 17.11.2020 21:05
Powiem tak. Miałam w liceum księdza od religii, który był naprawdę spoko. Jak kiedyś gadalismy o celibacie i po co to komu to powiedział, ze każdy duchowny to w końcu zwykły mężczyzna z seksualnymi potrzebami i pokusami. I nie na tym polega celibat żeby nie patrzeć na kobiety i ich nie pozadac tylko żeby nad tymi pokusami panować i sobie ich świadomie odmawiać w imię innych wartości. I jak sam powiedział, niewielu się to udaję...
odpowiedz
gość (Ocena: 4) 17.11.2020 20:45
Przegladalo dziadzisko i mu sie kliknelo. 2 reke mial zajetą 😂😂😂
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 17.11.2020 19:07
Pewnie fake news, ale nawet jeśli jakimś cudem nie, to co z tego?
zobacz odpowiedzi (2)

Polecane dla Ciebie