Krzysztof Bosak został ojcem. Jak dał na imię synowi?

„W ostatnich dniach nasza rodzina powiększyła się!” – napisał polityk.
Krzysztof Bosak został ojcem. Jak dał na imię synowi?
Fot. Instagram.com (https://www.instagram.com/krzysztofbosak/)
16.11.2020

8 lutego tego roku Krzysztof Bosak wziął ślub z Kariną Walinowicz, prawniczką z Ordo Iuris. Kilka miesięcy później kandydat Konfederacji na prezydenta oraz jego żona ogłosili, że spodziewają się dziecka. Wczoraj z kolei na Instagramie polityka pojawiła się informacja, że ich syn jest już na świecie. Przy okazji Bosak zdradził imię malucha.

„W ostatnich dniach nasza rodzina powiększyła się! W domu z nami jest już Artur Maksymilian. Wielkie gratulacje i podziękowania dla @karina_bosak_ , która dzielnie znosiła trudy ostatnich miesięcy. Dziękuję także lekarzom i położnym, którzy opiekowali się Kariną i Arturem podczas ciąży i porodu”.

- zdradził świeżo upieczony ojciec i dodał:

„Nasz synek urodził się zdrowy i ma pogodne usposobienie. Z góry dziękuję za wszystkie gratulacje! Pozdrowienia dla wszystkich mam oczekujących dziecka i rodziców opiekujących się maluchami!”.

Do postu Krzysztof Bosak dołączył również zdjęcie z żoną i małym Arturem.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Krzysztof Bosak (@krzysztofbosak)

Polecamy także: Szokujący bilans po Marszu Niepodległości: 35 rannych policjantów, podpalenie mieszkania, bitwa pod Empikiem

Polecane wideo

Lara Gessler pokazała swoje nowe mieszkanie. Pokój Neny jest bardzo oryginalny
Lara Gessler pokazała swoje nowe mieszkanie. Pokój Neny jest bardzo oryginalny - zdjęcie 1
Komentarze (48)
Ocena: 4.83 / 5
gość (Ocena: 1) 17.11.2020 16:45
Ależ on ma nieprzyjemny wyraz twarzy
zobacz odpowiedzi (1)
gość (Ocena: 5) 17.11.2020 09:13
Ileż tu komentarzy pełnych nienawiści... zaraz, zaraz... czy tego przypadkiem nie piszą te lewaczki twierdzące, że nienawiść jest taka zła i będące za wolnością, również poglądów? Fałsz i obłuda.
zobacz odpowiedzi (6)
gość (Ocena: 5) 16.11.2020 15:52
Dobrze ze zdrowe prawda ?! Bo jakby umarlo to by umarlo, toz to nie tragedia ... nie mozna temu panu odmowic zelaznej logiki ...
zobacz odpowiedzi (2)
gość (Ocena: 5) 16.11.2020 15:03
wyznaje katolickie wartości a ślub i dziecko dopiero w wieku 38 lat.Rozumiem, że do tego czasu żył w czystości ? A może wjechał straszny grzech antykoncepcji. Fałsz i obłuda. I nie kasujcie komentarzy, bo to sama prawda
zobacz odpowiedzi (5)
gość (Ocena: 5) 16.11.2020 12:28
Nie będą mogli wychowywać dziecka zgodnie z własnymi przekonaniami, bo kawiorowo-sojowe towarzystwo im na to nie pozwoli (jak widać po komentarzach idiotek poniżej)... ale oby stało się inaczej. ;)
zobacz odpowiedzi (15)

Polecane dla Ciebie