Postanowiła sprawdzić, czy jej partner ma gest. Na pierwszą randkę nie przyszła sama

To miał być „test szczodrości”.
Postanowiła sprawdzić, czy jej partner ma gest. Na pierwszą randkę nie przyszła sama
Fot. Unsplash
23.10.2020

W naszym kraju w większości przypadków wciąż wychodzi się z założenia, że wybierając się na randkę w restauracji czy też kawiarni to mężczyzna powinien pokryć rachunek. W krajach zachodnich jest już jednak nieco inaczej. Wiele tamtejszych par uznaje za całkowicie naturalne, że każdy płaci za siebie. W przypadku randek międzynarodowych na tym polu może zatem dojść do pewnych nieporozumień. 

Zobacz również: Jak podrywają obcokrajowcy?

Wiele kobiet uważa, że gotowość do zapłacenia rachunku przez partnera świadczy o szarmanckości i dobrych manierach. Niestety zdarzają się sytuacje, gdy ten fakt bywa wykorzystywany, a mężczyzna poddawany swoistemu “testowi”. Tak właśnie zdarzyło się na pewnej randce ciemno w Chinach. Spotkanie zakończyło się w tak niespodziewany sposób, że dziś piszą o nim wszystkie światowe media. 

Fot. Unsplash.com 

Mężczyzna miał zapłacić na randce. Jego partnerka przyprowadziła całą rodzinę

Do wspomnianej randki w ciemno doszło w chińskiej prowincji Zhejiang. Na spotkaniu stawił się 29-letni Liu, którego matka była inicjatorką randki, oraz kobieta, której tożsamość pozostaje anonimowa. Para umówiła się na kolację, a Liu zaproponował, że pokryje cały rachunek.

Nie mógł się spodziewać, że jego towarzyszka stawi się w umówionym miejscu... z całą swoją rodziną. Jak donoszą media, kobieta postanowiła sprawdzić, czy jej potencjalny partner rzeczywiście ma gest i przyszła na umówione spotkanie wraz z 23 członkami swojej rodziny.  

Cała grupa ochoczo zaczęła zamawiać różne dania z menu. W sumie rachunek za kolację wyniósł 19,8 tys. yuanów, czyli ponad 11,6 tys. zł. Jednak na kobietę i jej rodzinę liczącą na darmowy posiłek czekała niespodzianka. Okazało się, że Liu uciekł z restauracji bez uregulowania rachunku. Ostatecznie to kobieta musiała zapłacić za wszystko z własnej kieszeni.

Media donoszą, że nie był to koniec historii. Koniec końców Liu pokrył część rachunku, ale większość kosztów kolacji uregulowała jego partnerka i jej rodzina. 

Myślicie, że ta para umówiła się na kolejną randkę? Co sądzicie o takim “teście szczodrości”? 

Zobacz również: Na randce udaje, że nie wziął portfela. Mało która dziewczyna zdaje ten test

Polecane wideo

Jak wygląda „twarzowa fryzura”? One sprawdziły to na własnych włosach
Jak wygląda „twarzowa fryzura”? One sprawdziły to na własnych włosach - zdjęcie 1
Komentarze (3)
Ocena: 3.67 / 5
gość (Ocena: 5) 23.10.2020 14:21
Ciekawe czy w łóżku też by się tak dzieliła nim. ;)
odpowiedz
gość (Ocena: 1) 23.10.2020 08:52
hhaha nie wierzę
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 23.10.2020 00:31
Trafił swój na swego.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie