Zabili najpiękniejszą dziewczynę we wsi!

Jowita marzyła o aktorskiej karierze i wielkim świecie. Jej oprawcy brutalnie to wykorzystali…
Zabili najpiękniejszą dziewczynę we wsi!
05.11.2009
20-letnia Jowita Kuźmińska z małej wsi pod Grudziądzem w województwie kujawsko-pomorskim już od gimnazjum była uważana za najpiękniejszą dziewczynę w całej okolicy. Świadoma swojej atrakcyjności nie chciała tam jednak zostać - marzyła się jej kariera aktorska oraz wielka sława. Gdy ukończyła 18 lat, postanowiła wyrwać się z rodzinnej miejscowości i w nadziei na realizację swoich planów - przeprowadziła się do Bydgoszczy. 

Niepowtarzalna uroda Jowity robiła tu piorunujące wrażenie na mężczyznach. Niestety, większość z nich próbowała wykorzystać jej dziewczęcą naiwność… Wśród nich pojawili się 32-letni Piotr D. i 34-letni Wojciech J. – właściciele jednej z bydgoskich agencji towarzyskich. Jowita od razu wpadła im w oko – długie nogi, sarnie spojrzenie, urocze piegi rozsiane po całej twarzy… Zaproponowali jej pracę prostytutki, jednak oburzona dziewczyna bez wahania odmówiła. Okrutni gangsterzy postanowili dać jej nauczkę – porwali ją, wywieźli do lasu, a potem poderżnęli gardło.

Gdy policjanci odkryli makabryczną zbrodnię, rozkładające się zwłoki Jowity leżały porzucone w rowie. Na szczęście, szybko udało się ustalić szczegóły zdarzenia i dopaść morderców, którym grozi teraz dożywotnie więzienie. Nawet najsurowsza kara nie będzie jednak pocieszeniem dla Ewy Kuźmińskiej, mamy Jowity - „Niech piekło pochłonie morderców mojego dziecka” – wyznała łamiącym się głosem reporterowi „Super Expressu”.

Natasza Lasky

Zobacz także:

Zgwałcili ją i zamordowali, bo była brzydka! 

Teraz bracia czekają na wyrok. Czy sąd wymierzy im najsurowszą karę?

Straciła twarz w wypadku – SZOKUJĄCE ZDJĘCIA!

Dzień 19 września 1999 roku na zawsze zmienił życie 21–letniej wówczas Jacqueline Saburido. Dziewczyna żywcem płonęła w aucie po tym, jak pijany kierowca uderzył w jej samochód. Cudem przeżyła, ale straciła twarz…

Polecane wideo

Komentarze (309)
Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 19.08.2011 11:21
wszyscy piszecie o urodzie a nie to sie liczy uroda i tak przemija a ona stracila zycie niewiecie o niej nic wiec sie niewypowiadajcie prostytutka tez czlowiek aci co to zrobili to zwyrodnialcy wkoncu sprawiedliwosc wyplynie na wierzch5
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 17.08.2010 17:11
oże jak oni mogli ona tylko nie chciała robić z siebie dziwki !!!!!!!!!!!! Niech ich powieszą ; /////////
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 27.03.2010 20:14
Za wygląd ludzi się nie zabija,a tych morderców powiesił za jaja i żeby tak zdechli.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 16.02.2010 14:46
„Papilocie! Mam 22 lata, za rok wyznaczoną datę ślubu.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 04.01.2010 10:08
tylko kara śmierci
odpowiedz

Polecane dla Ciebie