Prawicowy dziennikarz kpi z udaru Jerzego Stuhra: „Niech to będzie przestrogą dla tych, co jak Tomasz Lis dali się podniecić tym TVN-om”

Aż trudno uwierzyć w jego żart o ciężkim stanie aktora, który leży w szpitalu.
Prawicowy dziennikarz kpi z udaru Jerzego Stuhra: „Niech to będzie przestrogą dla tych, co jak Tomasz Lis dali się podniecić tym TVN-om”
fot. Instagram (instagram.com/r_a_ziemkiewicz), AKPA
15.07.2020
Zuzanna Niedzielska

Jerzy Stuhr to jeden z najpopularniejszych polskich aktorów filmowych i teatralnych. Widzowie pokochali go również za role dubbingowe, takie jak słynna postać w animowanym filmie "Shrek". Jest reżyserem oraz profesorem sztuk teatralnych.

Aktor kilka lat temu zwyciężył walkę z chorobą nowotworową krtani, przeszedł również zawał serca. Gdy wyzdrowiał zaangażował się w działalność charytatywną, wspierając pacjentów onkologicznych.

Zobacz również: Paulina Młynarska krytykuje wystąpienie Kingi Dudy: Moja córka jest lesbijką, pisała w nocy: „mamuś chce mi się wymiotować z nerwów”

Niestety w nocy z niedzieli na poniedziałek został w ciężkim stanie przewieziony z Nowego Targu do szpitala w Krakowie. Lekarze podejrzewali udar mózgu. Pewien prawicowy dziennikarz w oburzający sposób powiązał ten fakt z wynikami wyborów prezydenckich.

Prawicowy dziennikarz kpi z udaru Jerzego Stuhra

Wszystko miało miejsce w poniedziałkowym programie TVP Info "W tyle wizji". Dziennikarz Rafał Ziemkiewicz skomentował stan zdrowia Jerzego Stuhra, naśmiewając się z niego w kontekście politycznym:

Poszły takie wiadomości, których przez delikatność się nie wrzuca w obieg publiczny, że jeden ze sławnych aktorów starszego pokolenia, słynący z zajadłości antypisowskiej, wylądował tej nocy wyborczej w szpitalu

- powiedział publicysta.

Następnie w skandaliczny sposób nawiązał do minionych wyborów prezydenckich, sugerując, że mogło mieć to związek z ich wynikiem.

Niech to też będzie przestrogą dla tych, co jak Tomasz Lis dali się podniecić tym TVN-om

- podsumował mężczyzna.

Wypowiedź dziennikarza jest podwójnie kontrowersyjna, ponieważ niedawno Tomasz Lis przechodził udar.

O ciężkim stanie aktora poinformowała Gazetę Wyborczą jego żona, Barbara. Życzymy szybkiego powrotu do zdrowia i czekamy na dalsze informacje o losach legendy polskiego kina.

jerzy stuhr

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Rafał Ziemkiewicz (@r_a_ziemkiewicz)

Zobacz również: Janusz Korwin-Mikke skomentował wyniki wyborów: „Kobiety i tak w przyszłości podążają za mężczyznami.”

Źródło: lifeinkrakow.pl, wprost.pl

Polecane wideo

Dla roli dały się oszpecić. Ujawniamy prawdziwe twarze aktorek z horrorów
Dla roli dały się oszpecić. Ujawniamy prawdziwe twarze aktorek z horrorów - zdjęcie 1
Komentarze (10)
Ocena: 4.5 / 5
gość (Ocena: 5) 17.07.2020 07:34
A czego się spodziewać po polactwie?
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 15.07.2020 19:33
przecież Ziemkiewicz to zwykły cham i bucefał ( nie obrażając słynnego konia, który miał pewnie więcej rozumu niż Ziemkiewicz). postawa charakterystyczna dla miernot i nieudaczników. niepotrzebnie robicie mu reklamę.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 15.07.2020 18:42
Straszne...
odpowiedz
gość (Ocena: 1) 15.07.2020 18:36
Chamstwo, prostactwo, słoma z butów - jeśli ktoś się taki urodził to i taki umrze. Ziemkiewicz zawsze był koniukturalną ........ą
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 15.07.2020 18:35
Prawicowcy cieszą się z nieszczęścia ludzi, którzy się z nimi nie zgadzają.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie