Brytyjska sieciówka powraca do Polski! Tęskniłyście za chrupiącymi ciastkami i pysznymi herbatami?

Klienci kochali nie tylko ich ubrania.
Brytyjska sieciówka powraca do Polski! Tęskniłyście za chrupiącymi ciastkami i pysznymi herbatami?
fot. iStock (tupungato)
09.06.2020

Ta rodzinna firma powstała w Wielkiej Brytanii jeszcze w 1884 roku. Do dziś stanowi jedną z najpopularniejszych brytyjskich marek. Pod koniec lat 90. pierwsze sklepy tej sieci zaczęły pojawiać się również na obszarze Polski - do 2017 roku było ich aż 11.

Oprócz stylowych ubrań i akcesoriów, sklep słynie z doskonałych artykułów spożywczych. Były to zarówno tradycyjne, brytyjskie smaki, jak i elementy kuchni z całego świata. Wszyscy klienci pokochali słodycze, świeżo wypiekane wyroby, przyprawy, wina czy sosy z logiem M&S. Dlatego nie kryli swojego zdziwienia i rozczarowania, kiedy okazało się, że obiekty znikają z mapy naszego kraju.

Zobacz również: Primark ma ogromne problemy finansowe. Co to oznacza dla pierwszego sklepu tej marki w Polsce?

Marks&Spencer ponownie w Polsce

Trzy lata temu pojawiła się informacja o tym, że sieć wycofuje swoje sklepy z Polski. Klienci w pośpiechu kupowali ulubione artykuły na ostatnią chwilę, aby zdążyć przed oficjalnym zamknięciem. 

Teraz jednak brytyjska firma powraca z niespodzianką dla polskich klientów! Marks&Spencer znów będzie dostępny w naszym kraju, ale z pewnym zastrzeżeniem. Zanim zaczniesz zastanawiać się, do której lokalizacji będzie Ci najbliżej, zdradzamy, że wymarzone produkty będziesz mogła kupić... zdalnie, z własnego domowego zacisza z dostawą pod same drzwi. Brzmi zachęcająco?

Marks&Spencer: sklep online

Klienci nie spodziewali się, że firma powróci tak szybko. Niestety, tylko wybrana część asortymentu będzie dostępna dla Polaków. Na szczęście będą to nasze ulubione produkty, czyli artykuły spożywcze. Dostępnych będzie prawie 100 starannie wybranych m.in. słodyczy, napojów, dżemów czy przekąsek.

Choć Marks&Spancer nie otworzy ponownie swoich stacjonarnych sklepów, to wszystkie rzeczy pojawią się na stronie internetowej, gdzie z łatwością wykonamy zakupy online. Kiedy? 

Już od 17 czerwca możemy spodziewać się wielkiego powrotu M&S pod adresem Frisco.pl.

To dla nas niezwykle ważne, aby oferta Frisco.pl dawała możliwość dużego wyboru marek w najpopularniejszych kategoriach produktów, ale również dostęp do unikalnego asortymentu, niespotykanego w ofercie standardowych sklepów. W pierwszym etapie zaproponowaliśmy więc naszym klientom możliwość zamawiania świeżych produktów od lokalnych dostawców. Teraz czas na kultowe smaki Marks&Spencer. I to nie jest nasze ostatnie słowo

 - przekonuje prezes supermarketu online, Jacek Palec, jak cytuje biznes.wprost.pl.

Skusicie się?

Zobacz również: Jak manipulują nami sprzedawcy? 7 technik, na które musisz uważać w sklepach

Źródło: elle.pl

Polecane wideo

„Ideał z supermarketu”. Nazwali ją najpiękniejszą kasjerką na świecie
„Ideał z supermarketu”. Nazwali ją najpiękniejszą kasjerką na świecie - zdjęcie 1
Komentarze
Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie