Ich trzecia randka trwa już... ponad 70 dni. Wszystko z powodu pandemii koronawirusa

Para utknęła razem na egzotycznej randce na Kostaryce. Jak to wpłynęło na ich relację?
Ich trzecia randka trwa już... ponad 70 dni. Wszystko z powodu pandemii koronawirusa
Fot. Instagram.com (@moviematt305)/YouTube.com/MovieMatt
02.06.2020

Zazwyczaj jeśli pierwsza randka okazuje się udana, a para postanawia dalej się ze sobą spotykać, po pewnym czasie okazuje się, że chcą spędzać ze sobą każdą wolną chwilę. Romantyczne randki przeciągają się do późnych godzin nocnych, a wspólnie spędzane wieczory zmieniają się we wspólne weekendy. To bardzo ekscytujący czas, gdy partnerzy chcą dowiedzieć się o sobie możliwie jak najwięcej i nigdy nie mają siebie dość. 

Zobacz również: „Byłem z nią na jednej randce. Kolejnej nie będzie, bo...”

Każda relacja rozwija się w swoim własnym tempie i nie ma jednej, uniwersalnej reguły na temat tego, po jakim czasie para może zacząć spędzać ze sobą coraz więcej czasu, np. na romantycznych wakacjach. Dla Matta Robertsona i Khani Le była to zaledwie trzecia randkaW ramach trzeciego spotkania para Nowojorczyków postanowiła wybrać się na romantyczny wypad na Kostarykę. Jednak ich plany pokrzyżowała pandemia koronawirusa, przez co ich trzecia randka trwa już... ponad 70 dni. 

Para utknęła na trzeciej randce na Kostaryce przez koronawirusa

31-letni Matt i 29-letnia Khani poznali się za pośrednictwem aplikacji Hinge na początku marca 2020 roku. Ich pierwsze dwie randki były na tyle udane, że para postanowiła wybrać się na krótkie wspólne wakacje na Kostarykę. 

Żartowaliśmy na temat tego, że oboje potrzebujemy wakacji. Mówiliśmy: “Pojedźmy w jakieś ciepłe miejsce. Wyjedźmy gdzieś”, i takie tam, ale wszystko to było w ramach żartów. Potem okazało się, że żadne z nas się z tego nie wycofało. Zawsze sprawdzam innych ludzi, a kiedy Khani się nie wycofała pomyślałem: “Okej, będę dalej w to brnąć” 

- mówił Matt w rozmowie z mediami. Para wybrała się zatem na Kostarykę. Loty były w tym czasie tańsze niż zwykle, a to z powodu koronawirusa, który zaczął powoli rozprzestrzeniać się w Stanach Zjednoczonych. Wówczas jednak sytuacja nie była jeszcze poważna. 

To było w czasie, gdy jeszcze nie zapanowało to szaleństwo. Pamiętam, że słyszało się o tym, co dzieje się w Chinach i dopiero zaczynaliśmy dowiadywać się o pierwszych przypadkach tutaj. Trump wciąż powtarzał: “To nic wielkiego, to tylko grypa”, czy coś w tym rodzaju.  

Pierwsze parę dni na Kostaryce upłynęło parze wprost bajecznie. Wybierali się na romantyczne randki i doświadczali ekscytujących doświadczeń, takich jak zjeżdżanie na kolejce tyrolskiej. Z czasem jednak Matt i Khani zaczęli zauważać, że ich hotel stopniowo pustoszeje. Czwartego i przedostatniego dnia ich pobytu sytuacja w Stanach Zjednoczonych zaczęła gwałtownie się zmieniać. W dniu zaplanowanego powrotu do domu ich lot został odwołany. Podobnie stało się z wszystkimi innymi rejsami, którymi Nowojorczycy pragnęli dostać się z powrotem do kraju. Tym samym Matt i Khani są uwięzieni na Kostaryce już od ponad 70 dni, a ich trzecia randka przeciąga się w nieskończoność. Jak to wpłynęło na ich relację? 

Właściwie to nie mieliśmy żadnych oczekiwań na temat tego, jak to będzie wyglądać. Mamy podobne podejście do randkowania. Nie szukaliśmy niczego poważnego, chcieliśmy dobrze się bawić, oboje jesteśmy raczej niezależni. Udało nam się wypracować dobrą równowagę - każde z nas ma swoją własną przestrzeń, ale jednocześnie robimy wspólnie różne rzeczy. Płyniemy z prądem i jak do tej pory wszystko układa się super 

- opowiadała Khani w rozmowie z mediami. Para planuje zrobić sobie takie same tatuaże upamiętniające ich niesamowitą przygodę. Wygląda jednak na to, że Matt i Khani wkrótce będą mogli wrócić do ojczyzny. Amerykański rząd w przyszłym tygodniu planuje zorganizować lot do Teksasu, a para ma nadzieję, że uda im się trafić na pokład samolotu. 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez HAUTERFLY (@thehauterfly)

Co sądzicie o takiej nietypowej trzeciej randce? Myślicie, że Matt i Khani będą kontynuować znajomość po powrocie do domu? 

Zobacz również: Faceci zdradzili nam, na co zwracają uwagę podczas pierwszej randki. Ta lista Cię zdenerwuje

Polecane wideo

Na plażę tylko w kostiumie z... maseczką. Trikini stanie się symbolem wakacji 2020?
Na plażę tylko w kostiumie z... maseczką. Trikini stanie się symbolem wakacji 2020? - zdjęcie 1
Komentarze (1)
Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 02.06.2020 13:32
nieźle haha :)
odpowiedz

Polecane dla Ciebie