Influencerka w panice kasowała to selfie. Przypadkiem pokazała całemu światu coś bardzo żenującego

To kolejny dowód na to, że zdjęcia w łazience nigdy nie są dobrym pomysłem...
Influencerka w panice kasowała to selfie. Przypadkiem pokazała całemu światu coś bardzo żenującego
Fot. Twitter.com (https://twitter.com/ShanRose14)
01.06.2020

Selfie stało się znakiem naszych czasów. Uwielbiamy robić sobie tego typu fotki przy każdej nadarzającej się okazji, a nawet bez okazji. Otwieramy aparat w telefonie by sprawdzić, jak wyglądamy, a przy okazji robimy następne selfie do kolekcji i wrzucamy je do mediów społecznościowych. Gdyby przejrzeć profile na Instagramie znanych influencerów okazuje się, że większość ich postów to właśnie selfie. Takie fotki i media społecznościowe zdecydowanie idą ze sobą w parze. 

Zobacz również: Chciała zademonstrować, jak obciąć włosy. Przez przypadek pokazała internautom o wiele więcej

Można wręcz powiedzieć, że wiele osób robi sobie selfie niemal automatycznie oraz wrzuca je do Internetu zupełnie bezrefleksyjnie, co już nie raz doprowadziło do żenujących wpadek. Nie inaczej stało się tym razem, gdy niejaka Shannon Butt postanowiła zrobić sobie fotkę w lustrze w domowej łazience. Pozując do zdjęcia nie zwróciła jednak uwagi na to, że na ścianie za nią znajduje się inne lustro, w którym odbił się niecodzienny widok. Nieświadoma niczego Shannon opublikowała żenującą fotografię w swoich mediach społecznościowych. 

Kompromitujące selfie w lustrze

Okazało się, że podczas robienia sobie selfie Shannon nie była w łazience zupełnie sama. Towarzyszył jej chłopak, Henry, ale to nie koniec historii. Podczas robienia zdjęcia dziewczyna przypadkiem uchwyciła w lustrze odbicie swojego chłopaka, który... podcierał sobie pośladki po skorzystaniu z toalety. Fotka trafiła do Internetu, a Shannon zorientowała się z wpadki dopiero po ponad pół godzinie.  

Shannon skasowała zdjęcie, ale po rozmowie z Henrym oboje stwierdzili, że wpadka była na tyle śmieszna, że dziewczyna ponownie wrzuciła fotkę do mediów społecznościowych. Wygląda na to, że internauci docenili ich dystans do siebie i poczucie humoru, ponieważ fotografia zebrała już ponad 130 tys. polubień i pozytywnych komentarzy. 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez 𝗦𝗵𝗮𝗻𝗻𝗼𝗻 (@_shanrose_)

Co sądzicie o takim sposobie na wyjście z podobnej sytuacji? Zdarzyło wam się przypadkiem opublikować kompromitujące zdjęcie w Internecie? 

Zobacz również: Model ocenzurował rozebrane zdjęcie, ale i tak pokazał swoją męskość. Zdradził go cień

Polecane wideo

Jak Martyna Kondratowicz z „Hotelu Paradise” wyglądała przed operacjami? ZDJĘCIA
Jak Martyna Kondratowicz z „Hotelu Paradise” wyglądała przed operacjami? ZDJĘCIA - zdjęcie 1
Komentarze (5)
Ocena: 3.8 / 5
Pp (Ocena: 3) 02.06.2020 15:47
A kto dupe podciera na stojąco?
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 02.06.2020 12:41
Zakompleksione osoby zawsze chcą na siebie zwrócić uwagę to tak samo jak z psem najmniejsze kundle robią największy hałas , a co do podcierania pupy to od kiedy robi się to na stojąco aż biedula plecy zaliczyła
odpowiedz
Wilczyca (Ocena: 5) 01.06.2020 20:17
No sorry, nawet wielkie gwiazdy robią kupę
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 01.06.2020 20:05
Wielkie damy instagrama. Pindrzą się do lustra w oparach gówna. To jest luxbitch :D
odpowiedz
gość (Ocena: 1) 01.06.2020 14:50
Te wszystkie influencerki to żenada na maksa. Nie mam pojęcia jak można strzelać sobie fotki, gdy druga osoba coś robi obok... bo sorry ale raczej wiedziała ze on tam jest. Obrzydliwe.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie