Przetrzymywał psy w fekaliach, głodził je i nie dawał im wody!

20 psów przeżyło prawdziwy koszmar! Ich właściciel głodził je, nie dawał wody i przetrzymywał w dołach pełnych fekaliów oraz padliny!
Przetrzymywał psy w fekaliach, głodził je i nie dawał im wody!
11.10.2009
>

Na samą myśl o tym, przez co przechodzą niektóre zwierzęta, jeży się włos na głowie. Jak donosi dziennik "Fakt", 20 psów w ciemnych dołach pełnych padliny i nieczystości, bez świeżej wody i jedzenia, trzymał gospodarz spod Wągrowca.

Grzegorz Bielawski z Pogotowia i Straży dla Zwierząt twierdzi, że już dawno nie widział, by ktoś z takim okrucieństwem potraktował czworonogi. Informację o tym, że w gospodarstwie źle się dzieje, on i jego koledzy otrzymali od jednej z sąsiadek, która nie potrafiła milczeć w tej sprawie. Musieli dwoić się i troić, żeby właściciel pozwolił skontrolować swój dom i przeszukać okolicę. To, co znaleźli, przeszło ich najśmielsze oczekiwania!

„Jeden z psów miał złamaną łapę, inny leżał w odchodach, zwierzęta były przerażone, jakby zaraz miał je ktoś uderzyć. W niewielkim kontenerze były trzy pekińczyki, a wokół nich końskie i bydlęce truchła w rozkładzie oraz góry fekaliów. Takich pomieszczeń w dwóch gospodarstwach było kilka, w każdym po kilka psów. Kilka zwierząt przetrzymywanych było w wykopanym dole.”

Właściciel torturowanych zwierząt, Franciszek P., został zatrzymany przez policję, a psy trafiły do lecznicy. Stamtąd zostaną przeniesione do schronisk lub nowych domów. Ich niedoszły oprawca może trafić do więzienia nawet na 10 lat!

Natasza Lasky

Zobacz także:

Zamordował i zjadł koleżankę, teraz jest celebrytą!

To nie jest scenariusz nowego filmu Tarantino. Ta historia wydarzyła się naprawdę. Issei Sagawa okrutnie zamordował i zjadł swoją koleżankę ze studiów, ale nie trafił do więzienia, stał się japońskim celebrytą…

Straciła twarz w wypadku – SZOKUJĄCE ZDJĘCIA!

Dzień 19 września 1999 roku na zawsze zmienił życie 21–letniej wówczas Jacqueline Saburido. Dziewczyna żywcem płonęła w aucie po tym, jak pijany kierowca uderzył w jej samochód. Cudem przeżyła, ale straciła twarz…

Polecane wideo

Komentarze (182)
Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 10.02.2011 21:11
okropne płaczę i płaczę za te zwierzęta za owczarka niemieckiego który został postrzelony......jemu to samo zrobić niech dupek zgnije w więzieniu!!!zobaczy jak to jest!!!
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 04.02.2011 13:00
japierole !!!!!!!! co oni robią !!!!
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 27.01.2010 23:30
„Papilocie! Mam 22 lata, za rok wyznaczoną datę ślubu.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 27.01.2010 23:00
„Papilocie! Mam 22 lata, za rok wyznaczoną datę ślubu.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 14.01.2010 06:52
„Papilocie! Mam 22 lata, za rok wyznaczoną datę ślubu.
zobacz odpowiedzi (4)

Polecane dla Ciebie