Influencerzy czyszczą szafy na ratunek Australii!

Wspaniała inicjatywa!
Influencerzy czyszczą szafy na ratunek Australii!
fot. materiały prasowe
13.01.2020

Najbardziej znane postacie polskiego internetu połączyły swoje siły, by wspomóc najbardziej potrzebujących. W piątek, 17 stycznia, w godzinach 16:00-20:00 oraz w sobotę, 18 stycznia, w godzinach 10:00-20:00 na Placu Eventowym Galerii Młociny (poziom 0) odbędzie się wyjątkowa wyprzedaż. Wszyscy zainteresowani będą mieli niepowtarzalną okazję, by zakupić ubrania i dodatki słynnych, polskich influencerów, a uzyskany dochód zostanie przekazany Fundacji zajmującej się ratowaniem cierpiących zwierząt w płonących lasach Australii. Wyjątkowa inicjatywa  odbywa się w ramach współpracy z aplikacją LESS_.

Kup modny ciuch i wesprzyj cierpiące zwierzęta w Austalii!

Ogromna katastrofa zwróciła uwagę całego świata na kraj słynący z zamieszkujących go kangurów i koali, jednocząc miliony osób, które zdecydowały się wesprzeć wszystkich zmagających się z wielkimi pożarami. Już w piątek 17 stycznia oraz sobotę 18 stycznia miłośnicy modowych trendów będą mieli możliwość bezpośredniego zaangażowania się w inicjatywę, kupując ubrania oraz dodatki swoich idoli.

Fot. materiały prasowe

W wydarzeniu wezmą udział znane i lubiane osoby, które w mediach społecznościowych łącznie obserwują miliony osób. Wśród nich dziennikarki telewizyjne i osobowości medialne – Anię Wendzikowską, Karolinę Szostak i Dorotę Michałowską, blogerów Magdalenę Antosiewicz oraz Łukasza Kędziora, a także aktorkę Anetę Zając. Nie zabraknie również tych, którzy swoją działalnością w mediach społecznościowych zjednali sobie serca setek tysięcy osób. W Galerii Młociny będziemy mieli okazję zakupić ubrania należące m.in. do Leny Kociszewskiej – influencerki z niemal trzymilionową społecznością w mediach oraz jednej z najbardziej znanych polskich TikTokerek – Oliwii Misztal. Na wydarzeniu obecna będzie również Claudia Urta – znana influencerka i modelka, a także Natalia Trojan, która zachwyciła swoimi makijażami największe marki kosmetyczne świata. Inicjatywę wsparły jedne z najbardziej wysportowanych sióstr w Polsce – Siostry Bukowskie, a także modelka Ola Korytowska i znane influencerki lifestyle’owe – Pola Bogdańska, Klaudia Kupiec i Martyna Kępa.

Fot. materiały prasowe

Sprzedaż ubrań i dodatków odbędzie się poprzez aplikację LESS_, która od czerwca 2019 roku zachęca do kupowania ubrań z drugiej ręki w duchu Zero Waste. Aplikacja nie pobiera żadnej prowizji, dbając jednocześnie o bezpieczeństwo i komfort sprzedaży. Proekologiczna inicjatywa twórców projektu spotkała się z ogromnym uznaniem nie tylko w Polsce, ale również licznych Krajach Europy Środkowej i Zachodniej.

LESS_ jest świeżym pomysłem na odsprzedaż oraz kupno ubrań i akcesoriów. Naszą ideą jest wprowadzenie minimalizmu w garderobie i zmiana reguł gry w świecie mody i zakupów. Dając ubraniom drugie życie, wysyłamy ważny komunikat: jestem po stronie środowiska. Dzięki takim wyborom pomagamy zmniejszyć ilość odpadów tekstylnych. Naszym głównym hasłęm jest: „Mniej zbędnych rzeczy. Więcej Twojego stylu”. Mówi Tymoteusz Smolis, Marketing Manager aplikacji LESS_.

 

W wydarzeniu udział wezmą:

Luiza Grabowska - @tipsbylouise

Aneta Zając - @aneta_zajac_official

Karolina Szostak - @karolinaszostak

Ania Wendzikowska - @aniawendzikowska

Dorota Michałowska - @dmbeauty.pl

Magda Antosiewicz - @thirtyfashionblog

Łukasz Kędzior - @lukebook.pl

Paulina Stępniak - @stepniakpaulina

Sandra Urbańska - @sanofficialx

Karolina Mrozicka - @karolinamrozicka

Claudia Urta - @claudiaurta

Natalia Trojan - @natalia_trojan

Martyna Kępa - @martynakepa

Oliwia Misztal - @oliwia_misztal

Martyna Bukowska - @marsi_bukowska

Lena Kociszewska - @lena_moonlight

Karolina Walawko - @kaaaro_wu

Żaneta Marzec - @zanettfashion

Ola Korytowska - @olakori

Klaudia Kupiec - @k.qpiec

Pola Bogdańska - @simplybypola

Natalia Zambrzycka - @nataliaasandra

Natalia Niedźwiecka - @nieecka

Dominika Laskowska - @do_laskowska

Rafał Doroszuk - @rafaldor07

 

Więcej informacji na temat wydarzenia znajdziecie na stronie www.galeriamlociny.pl.

 

Materiał promocyjny

 

Komentarze
Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie