Zamiast bikini - kawałek sznurka. Turystka aresztowana za nieprzyzwoity strój kąpielowy

Zdaniem miejscowych władz jej strój był „lubieżny i erotyczny”.
Zamiast bikini - kawałek sznurka. Turystka aresztowana za nieprzyzwoity strój kąpielowy
Fot. YouTube.com (https://www.youtube.com/watch?v=toUHiaysWJ4)
15.10.2019

Wycieczka w egzotyczne miejsce to świetna okazja na relaks, zwłaszcza gdy mamy do dyspozycji piękne plaże. Nic nie cieszy tak, jak wylegiwanie się na słońcu na przemian z kąpaniem się w morzu, a dla wielu osób najlepsza pamiątka z egzotycznych wakacji to piękna, głęboka opalenizna. 

Zobacz również: To mikroskopijne bikini przekroczyło wszelkie granice absurdu. Spójrzcie tylko na majtki

W przypadku kobiet dwuczęściowe bikini zapewnia największe szanse na to, aby móc pochwalić się opalenizną prawie na całym ciele. Ostatnio w modzie są naprawdę skąpe modele strojów kąpielowych, a o niektórych można wręcz powiedzieć, że więcej odkrywają, niż zasłaniają. Ale bikini, które zobaczycie na poniższych zdjęciach przekroczyło wszelkie granice absurdu, a jego właścicielka (zdaniem wielu) - przyzwoitości.  

Kobieta ze zdjęć to 26-letnia Lin Tzu Ting, turystka z Tajwanu, która wybrała się ze swoim chłopakiem na wakacje na Filipiny, a konkretnie na wyspę BoracayStrój kąpielowy, który 26-latka założyła podczas wypadu na plażę przysporzył jej poważnych kłopotów z miejscowymi władzami. Już pierwszego dnia po przyjeździe kobieta została pouczona przez obsługę hotelową, że takie bikini jest nieodpowiednie do noszenia na publicznych plażach, ale turystka zignorowała ostrzeżenia. Następnego dnia ponownie założyła wspomniany strój kąpielowy, który właściwie bardziej niż strój przypomina po prostu kawałek sznurka i przyczepione do niego 3 mikroskopijne skrawki materiału. Jednak tego dnia kontrowersyjne bikini nie przeszło bez echa, a na widok roznegliżowanej Tzu Ting zszokowani lokalni mieszkańcy wezwali policję 

Fot. YouTube.com (https://www.youtube.com/watch?v=toUHiaysWJ4)

Funkcjonariusze nakazali turystce zakryć się t-shirtem i szortami, a następnie przewieźli ją na posterunek policji. Tam kobieta dostała grzywnę w wysokości 2,5 tys. pesos filipińskich, czyli ok. 200 zł. Została wypuszczona na wolność dopiero po jej wpłaceniu. Policjanci stwierdzili też, że strój kąpielowy Tzu Ting był “lubieżny i erotyczny”.

Wielu mieszkańców i turystów robili jej zdjęcia z powodu stroju, który miała na sobie. To był dosłownie kawałek sznurka. W naszej konserwatywnej kulturze to nieakceptowalne. Jej chłopak powiedział, że w ich kraju to normalne i że w taki sposób ona wyraża siebie i swoją pewność siebie. Ale ich zwyczaje i tradycje nie są takie same, jak w naszym kraju. Muszą szanować naszą kulturę i tradycję oraz obowiązujący sposób ubierania się 

- mówił w rozmowie z lokalnymi mediami szef policji, Jess BaylonGłos w związku ze skandalem zabrał także Natividad Bernardino, przedstawiciel miejscowych władz, który powiedział: 

Zagraniczni turyści powinni traktować odpowiedni sposób ubierania się jako wyraz szacunku wobec filipińskiej kultury i tradycji. Jako Filipińczycy i Azjaci mamy swoje własne wartości. Turyści powinni to szanować. Nie ma przepisów co do obowiązującego stroju, ale trzeba kierować się zdrowym rozsądkiem.  

Fot. YouTube.com (https://www.youtube.com/watch?v=toUHiaysWJ4)

Z relacji lokalnych mediów wynika, iż roznegliżowana turystka tłumaczyła, że jej bikini to “forma sztuki”Przekonuje was takie wyjaśnienie? 

Zobacz również: Wyrzucono ją z basenu z powodu „wulgarnego” bikini. „Matki się skarżyły” - usłyszała

Polecane wideo

Śliczne modelki plus size, do których wzdycha wielu facetów. W bikini wyglądają BARDZO apetycznie!
Śliczne modelki plus size, do których wzdycha wielu facetów. W bikini wyglądają BARDZO apetycznie! - zdjęcie 1
Komentarze (6)
Ocena: 4.67 / 5
gość (Ocena: 3) 16.10.2019 14:47
wagina nie powinna wystawac nawet nago, radze umowic sie do ginekologa :D
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 16.10.2019 11:16
mogła nic nie zakładać i nie golić sie hehehe generalnie żenujące
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 15.10.2019 22:39
No ale to jest akurat noe smaczne. Wystaje jej prawie cala wagina,
zobacz odpowiedzi (1)
gość (Ocena: 5) 15.10.2019 14:02
Tak tak, a kurwienie się to przejaw samoakceptacji swojego ciała. Ma prawdę nie ma nic przeciwko ludziom i ich orientacji czy koloru skóry, ale trzeba pamiętać, że kultura osobista i wyczucie nie jest zależna od powyższych cech
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 15.10.2019 14:02
Tak tak, a ukrwienie się to przejaw samoakceptacji swojego ciała. Ma prawdę nie ma nic przeciwko ludziom i ich orientacji czy koloru skóry, ale trzeba pamiętać, że kultura osobista i wyczucie nie jest zależna od powyższych cech.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie