Chciał być idealny na pierwszą randkę. Niestety ten zabieg „upiększający” poszedł bardzo nie tak...

Mężczyzna wylądował w szpitalu z poważnymi oparzeniami w miejscach intymnych.
Chciał być idealny na pierwszą randkę. Niestety ten zabieg „upiększający” poszedł bardzo nie tak...
Fot. iStock
20.08.2019

Każdy chce zaprezentować się z jak najlepszej strony na pierwszej randce. Dotyczy to zarówno kobiet, jak i mężczyzn. Spędzamy sporo czasu wybierając idealny strój, układając perfekcyjną fryzurę oraz wykonując różne zabiegi pielęgnacyjne, jak maseczki albo depilacja. Jak wiadomo, pierwsze wrażenie robi się tylko raz. 

Zobacz również: 4 pytania, które każdy facet zadaje sobie przed pierwszą randką

26-letni William Bishop także chciał zrobić idealne pierwsze wrażenie na kobiecie, z którą miał się spotkać. Mężczyzna chciał być przygotowany na każdą ewentualność oraz scenariusz, który zakłada, że randka skończy się w sypialni. W tym celu zakupił krem do depilacji i obficie nałożył go na swoje miejsca intymne. Aby mieć pewność, że w okolicach jego męskości nie pozostanie ani jeden niepożądany włosek, pozostawił krem na jądrach na czas dwa razy dłuższy niż zalecany przez producenta. Wkrótce bardzo tego pożałował. Zaczął odczuwać spory dyskomfort w swoich świeżo wygładzonych okolicach intymnych. 

Na początku nie przejmowałem się pieczeniem, ale stawało się coraz gorsze. Dopiero po dwóch dniach zorientowałem się, że krem wypalił mi dziurę w kroczu. Od dwóch tygodni jestem w szpitalu na oddziale leczenia oparzeń. Ze względu na miejsce oparzenia ból jest ekstremalnie duży. Jestem ledwo w stanie stać, siedzieć czy spać. Personel szpitalny robi wszystko, by zminimalizować infekcję, ale wciąż nie wygląda to najlepiej.  

Co parę dni lekarze muszą nakłuwać pęcherze, które pojawiają się na wygolonych jądrach Williama, co za każdym razem jest bardzo bolesne. Warto dodać, że mężczyzna nałożył na swoje miejsca intymne krem dla kobiet, przeznaczony do depilacji nóg. Producent zaleca, aby pozostawić substancję na ciele tylko na 3, a maksymalnie na 6 minut. W obliczu wypadku William został zmuszony przełożyć wyczekiwaną pierwszą randkę na co najmniej 3 tygodnie.  

Nie wiedziałem, że istnieją produkty do depilacji dla mężczyzn. Zdaję sobie sprawę z tego, że było to z mojej strony nieco głupie. Na początku sam się z tego śmiałem, dopóki nie zrozumiałem, jak poważna jest ta sytuacja. Ból, jak przeżywam, zdecydowanie nie jest śmieszny.  

Coś na mówi, że przed kolejną randką William nie zdecyduje się na podobny zabieg upiększający. 

Zobacz również: Pokazałam się chłopakowi w bikini. Brutalnie skomentował moje owłosienie

Polecane wideo

Miesiąc bez golarki. Te dziewczyny odważyły się spróbować i już mocno zarosły
Miesiąc bez golarki. Te dziewczyny odważyły się spróbować i już mocno zarosły - zdjęcie 1
Komentarze (1)
Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 30.08.2019 22:55
Owłosienie jest tak naturalną i normalną częścią ciała jak skóra i paznokcie, ale kultura i firmy zarabiające na sprzedaży produktów do depilacji wmawia że włosy na ciel są nienaturalne i brzydkie. Potem ludzie mają kompleksy z powodów którymi absolutnie nie powinni się martwić. Zgroza.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie