Ukraina to nie burdel – dziewczyny protestują przeciwko prostytucji!

Sierpień to gorący okres na Ukrainie. Członkinie organizacji Femen organizują w tym czasie bardzo kontrowersyjne manifestacje, które cieszą męskie oczy… Tym razem uprawiały błotne zapasy…
Ukraina to nie burdel – dziewczyny protestują przeciwko prostytucji!
02.09.2009

Organizacja FEMEN to ukraińskie zrzeszenie kobiet walczących z prostytucją, pornografią, handlem żywym towarem i seksualną turystyką. Od kilku lat w okresie letnim organizują głośne i kontrowersyjne happeningi. Jest spektakularnie, bo panie zamiast rozdawać ulotki czy przemawiać do tłumów, same przebierają się za kobiety lekkich obyczajów i… robią striptiz, pływają nago w fontannach czy uprawiają błotne zapasy, cały czas skandując „Ukraina to nie burdel!”.

Ich metody są zadziwiające, ale gwarantują sukces. O FEMEN jest bardzo głośno nie tylko w  ukraińskich mediach. Wieść o przebojowych (i bardzo ładnych) aktywistkach rozeszła się po świecie. Poniżej publikujemy kilka zdjęć z organizowanych przez nie akcji. Czy waszym zdaniem „negliż w słusznej sprawie” to dobra metoda, czy może tani chwyt?

Lilianna Tylman

Zobacz także:

Galerianki – nieletnie prostytutki 

Jak zarabiają nastolatki, których rodziców nie stać na satysfakcjonujące je kieszonkowe? Niektóre opiekują się dziećmi sąsiadów. Niektóre latem zbierają owoce. A niektóre idą do galerii handlowej.

Zabił i poćwiartował prostytutkę! 

Mieszkał w bloku przy ulicy Chłodnej w Warszawie. W niedzielę, po godzinie 17, zamówił do swojego domu prostytutkę.

Polecane wideo

Komentarze (106)
Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 20.08.2012 16:07
Przecież to jest absurd są dziwkami ubierają się jak dziwki zachowują się jak dziwki a męskie szowinistyczne świnie polaczki jeszcze temu poklaskują brawo ps.polki czeszki i choćby są o wiele ładniejsze bo zadbane i nie tak komicznie tandetne I te ukrainki nie są wcale takie super znam jedną jest gruba i ma ciągle łupież na ramionach
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 17.06.2012 21:28
Tutaj wpisz treść komentarza do Ukraina to nie burdel – dziewczyny protestują przeciwko prostytucji!... super sprawa ,super piekne Ukrainki.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 08.02.2012 20:39
WWW SEXBOOK COM PL - DARMOWE OGŁOSZENIA TOWARZYSKIE
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 17.09.2010 22:18
Jejku, ale ładne i fajne te Panie. Aż bym się wybrał na Ukrainę na te nastki, ech...
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 19.05.2010 14:33
i co z tego?? jakas poje*ana jestes ....
odpowiedz

Polecane dla Ciebie