Zabierz swoją przyjaciółkę na dzień pełen przyjemności! Wstęp wolny!

Wspólnie z magazynem COSMOPOLITAN zapraszamy na finał akcji Mocne Strony Kobiety. Będzie muzyka na żywo, strefy chill out, fashion i beauty oraz rozmowy o kobiecości z gwiazdami, takimi jak Marysia Sadowska czy Monika Mariotti. Imprezę poprowadzi Karolina Gilon - wstęp wolny!
Zabierz swoją przyjaciółkę na dzień pełen przyjemności! Wstęp wolny!
Fot. mat. partnera / Unsplash
11.06.2019

Co sprawia Ci przyjemność? Czy czujesz się wolna, silna, niezależna? Skąd czerpiesz inspirację? Podziel się doświadczeniami z kobietami, które już odnalazły swoje mocne strony: piosenkarką i reżyserką Marią Sadowską, aktorką Moniką Mariotti i grupą OH LALA.

Warsztaty, prelekcje i koncerty Reni Jusis oraz Marysi Starosty odbędą się 15 czerwca o godzinie 14:00 w hali Mała Warszawa w Warszawie w ramach finału akcji COSMOPOLITAN: Mocne Strony Kobiety 2019. Imprezę poprowadzi Karolina Gilon, influencerka, znana m.in. z programu „Druga Twarz”. Na dzień pełen przyjemności zapraszają CIN&CIN i „Cosmopolitan”. Wstęp wolny!

Kobieca mapa przyjemności

Konkurs magazynu „Cosmopolitan” Mocne Strony Kobiety promuje silne, niezależne kobiece osobowości, które śmiało patrzą w przyszłość i inspirują innych. Jego finał jest więc najlepszym pretekstem do tak szerokiej debaty na temat wyzwań współczesnych Polek. W otwartych dla wszystkich panelach dyskusyjnych i wykładach wezmą udział: piosenkarka i reżyser filmowy Maria Sadowska, aktorka teatralna i telewizyjna Monika Mariotti oraz założycielki szkoły tańca i ruchu OH LALA Marta Majchrzak i Katarzyna Kordzińska. Zapytamy je m.in. o to, czy wolność, przyjemność i kobieca siła pomagają w osiągnięciu sukcesu czy może wręcz przeciwnie? Ile trzeba mieć w sobie odwagi i niezależności, by poczuć się wolną kobietą i robić to, na czym w życiu ci naprawdę zależy?

Pytania prowokujące do myślenia zadamy też samym uczestniczkom, z którymi przez cały dzień pracować będziemy nad nowatorskim projektem „Kobiecej mapy przyjemności”.

- Chcemy dowiedzieć się, co sprawia nam przyjemność i jakie mamy sposoby na czerpanie z życia pełnymi garściami. Kąpiel? Książka? Podróże? Kieliszek wina? Piknik? Czy do przyjemności podchodzimy super poważnie, sięgając np. po medytację albo porady psychologów czy może wolimy coś z przymrużeniem oka, pierwotnego, jak tarzanie się w trawie. To ciekawe, jak silny wpływ na przyjemność ma poczucie wolności - zastanawia się współtwórczyni badania „Kobieca Mapa Przyjemności” Marta Majchrzak z OH LALA. - Liczymy na szczere i inspirujące odpowiedzi uczestniczek akcji. Wynikami badania podzielimy się z czytelniczkami „Cosmopolitan”.

A skoro o przyjemnościach mowa

Podczas finału akcji Mocne Strony Kobiety nie zabraknie okazji do przyjemnego relaksu np. w gronie przyjaciółek. Organizatorzy zaplanowali specjalne strefy chill out, fashion i beauty oraz dużą dawkę dobrej muzyki na żywo. O energetyczny klubowy klimat zadba Reni Jusis. W hali Mała Warszawa usłyszymy materiał z jej najnowszej płyty „Ćma”. Marysia Starosta wystąpi ze swoim solowym albumem „Ślubu nie będzie” za który dostała nominację do Fryderyka w kategorii Album Roku / Muzyka Alternatywna.

- Mocne Strony Kobiety wymagają wyjątkowej oprawy, o którą zadba CIN&CIN, najbardziej kobieca marka win w Polsce - zapowiada Tomasz Pawlicki, Senior Brand Manager AMBRA BRANDS. - To dla nas ważny moment. Zawsze byliśmy ekspertami od przyjemności i zawsze ceniliśmy w kobietach poczucie siły. Teraz dzięki premierowemu bezalkoholowemu CIN&CIN Free dajemy też wolność wyboru, by już nikt nigdy nie musiał rezygnować, z tego co sprawia mu przyjemność.

Mocne Strony Kobiety, sobota 15 czerwca, godz. 14, hala Mała Warszawa w Warszawie. Wstęp wolny.

Sponsorem wydarzenia jest AMBRA BRANDS Sp. z o.o - właścicielka marki CIN&CIN.

Jak dziś wygląda Mackenzie Foy?
Jak dziś wygląda Mackenzie Foy? - zdjęcie 1

Polecane wideo

Komentarze (1)

Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 11.06.2019 13:49
super, uwielbiam Marysię Starostę
odpowiedz

Polecane dla Ciebie