Dzięki nowemu filtrowi ze Snapchata wszyscy uwierzyli, że jest piękną kobietą. Setki facetów z Tindera chciało się z nim umówić!

Żaden z nich nie zorientował się, że właśnie podrywa innego faceta...
Dzięki nowemu filtrowi ze Snapchata wszyscy uwierzyli, że jest piękną kobietą. Setki facetów z Tindera chciało się z nim umówić!
Fot. Instagram.com (https://www.instagram.com/askew.jake/)/Twitter.com (https://twitter.com/J_Askew/)
13.05.2019

Randkowanie przez Internet to już właściwie norma – do tego stopnia, że jeśli po wymianie kilkunastu wiadomości ktoś proponuje spotkanie w prawdziwym życiu, pierwszą reakcją jest przeważnie niedowierzanie. To dlatego, że większość znajomości z Tindera kończy się tylko na Tinderze. I nic dziwnego – w końcu jego użytkownicy mają wielkie poczucie anonimowości, a wręcz bezkarności. Mogą udawać kimś, kim w ogóle nie są oraz pisać to, na co mają ochotę, bo nikt nie wyciągnie wobec nich żadnych konsekwencji. 

Zobacz również: Zdradził, z jakimi dziewczynami nigdy się nie umówi. Internautki są oburzone

Dobitnie ukazuje to historia 19-letniego Jake’a Askew, pochodzącego z miejscowości Norwich w Wielkiej Brytanii. Parę dni temu Jake postanowił założyć sobie konto na Twitterze i przeprowadzić pewien eksperyment. Wszystko z powodu wyjątkowo twarzowych selfie, które Jake wykonał dzięki nowemu filtrowi dostępnemu na Snapchacie. Po nałożeniu filtra Jake wyglądał zupełnie jak kobieta – i to bardzo atrakcyjna! 19-latek założył konto na Twitterze, na którym przedstawił się jako Jess. Zaledwie parę godzin później jego profil został polubiony przez ponad 1,5 tys. mężczyzn, miał też ok. 400 dopasowańJake pokazał, jak wygląda jako Jess z Tindera na swoim Twitterze. W poście napisał: “Zamiast wyjść na miasto, razem z SJ-em postanowiliśmy przekonać się, jak poradzi sobie Jess na Tinderze. W ciągu godziny stałem się najpopularniejszą dziewczyną w Derby”. 

Fot. Twitter.com (https://twitter.com/J_Askew/)

W rozmowie z mediami Jess stwierdził, że nie spodziewał się takiego zainteresowania i rozgłosu. “Zobaczyłem się z filtrem ze Snapchata i pomyślałem, że wyglądam wręcz nierealnie. Pokazałem to selfie mojemu kumplowi i pomyśleliśmy, że założymy profil na Tinderze, żeby zobaczyć, ile dopasowań uda nam się zdobyć. Nie spodziewaliśmy się, że nasz profil polubi ponad 1600 napalonych facetów”. 

Fot. Twitter.com (https://twitter.com/J_Askew/)

Okazało się, że żaden z użytkowników Tindera, którzy natknęli się na profil założony przez Jake’a nawet nie domyślił się, że jego zdjęcie profilowe w rzeczywistości przedstawia mężczyznę. “Już 1510 facetów pragnie mnie w wersji z filtrem. Jestem zdumiony i zaszczycony” - napisał Jake na Twitterze parę godzin po tym, jak założył swój profil w aplikacji randkowej. 19-latek zdradził też, że wielu mężczyzn, którzy odezwali się do niego na Tinderze zrobiło to tylko w jednym celu - żeby złożyć mu bardzo bezpośrednie propozycje 

Jeden z facetów spytał: “Czy jesteś obrazem? Bo pragnę przygwoździć cię do ściany”. Inny opowiadał mi o swoim “mieczu”, a jeszcze kolejny napisał wprost, żebym “usiadł mu na twarzy”.  

Fot. Twitter.com (https://twitter.com/J_Askew/)

Cóż, przynajmniej dzięki temu Jake na własnej skórze przekonał się, z jakimi tekstami kobiety na Tinderze spotykają się na porządku dziennym. 19-latek dodał, że nie zamierza informować swoich rozmówców, że w rzeczywistości jest mężczyzną. Czeka, aż sami się tego domyślą. Myślicie, że ktokolwiek rozpozna w Jess Jake’a? 

Zobacz również: Kobiety pokazują najgorsze teksty od facetów z Tindera. Ci mężczyźni powinni się wstydzić

Faceci wybrali najpiękniejsze dziewczyny na Tinderze. Nie mają konkurencji
Faceci wybrali najpiękniejsze dziewczyny na Tinderze. Nie mają konkurencji - zdjęcie 1

Polecane wideo

Komentarze (4)

Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 13.05.2019 15:24
Przez ten filtr pomyliłam kolegę z tego siostrą 😁
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 13.05.2019 11:40
Witam panowie, spotkam się z Panem na dyskretne i potajemne spotkania Mam 24 lat jestem po rozstaniu i nie chce mężczyzny na stałe. Zapraszam do kontaktu przez ten portal : www.wyspakobiet.eu/xwiola24x
zobacz odpowiedzi (2)

Polecane dla Ciebie