Po nieudanej randce jej adorator zamilkł. Pół roku później dostała od niego szokującą wiadomość

Czekał naprawdę długo, żeby wreszcie to z siebie wyrzucić.
Po nieudanej randce jej adorator zamilkł. Pół roku później dostała od niego szokującą wiadomość
Fot. iStock
17.04.2019

Pierwsza randka zawsze wiąże się z pewną dozą stresu i niepewności. Podczas takiego spotkania każdy chce się zaprezentować z jak najlepszej strony i jednocześnie zastanawia się, czy na randce będzie iskrzyć, czy okaże się klapą i będzie wypełniona niezręczną ciszą. Zdarza się, że po pierwszym spotkaniu już wiadomo, że do następnego nie dojdzie, ale czasami nie wszyscy przyjmują to do wiadomości. 

Zobacz również: Po nieudanej randce wytknął dziewczynie 15 błędów. To powinna w sobie zmienić

Pochodząca z Londynu Amy Bottrill pół roku temu umówiła się na pierwszą randkę z nieznajomym. Niestety na spotkaniu nie zaiskrzyło i ani Amy, ani mężczyzna nie tylko nie umówili się na kolejną randkę, ale też więcej się do siebie nie odezwali. Dlatego dziewczyna była w szoku, gdy po 6 miesiącach nagle dostała od niedoszłego adoratora wiadomość o poniższej treści: 

Czy masz pojęcie, że zachowałaś się bardzo lekceważąco? Zabrałem cię na randkę, zapłaciłem za wszystko, podrzuciłem cię do domu, a ty ani do mnie nie zadzwoniłaś, ani nie napisałaś. 

Amy była skonsternowana. “Czy naprawdę chowałeś w sobie tę urazę przez prawie 6 miesięcy?” - spytała. Jej rozmówca nagle zmienił ton i ewidentnie chciał wyjść na nonszalanckiego, ponieważ odpisał: “Nie. Życie jest zbyt krótkie, żeby chować urazy, moja droga. Ale nie pozwól, żeby to powstrzymało cię przed odnowieniem naszej znajomości, jeśli to rozważałaś. Dziewczyna nie miała jednak ochoty na kontynuowanie znajomości, więc odpisała: “Nie rozumiem, o co w tym wszystkim chodzi i nie uważam, żebym zachowała się lekceważąco. Jeśli chciałeś ponownie się ze mną zobaczyć mogłeś po prostu to powiedzieć. Tak się jednak nie stało, więc założyłam, że żadne z nas nie czuło chemii”. 

Mężczyzna nie dawał jednak za wygraną. Zaczął wmawiać Amy, że “musi się zrewanżować”: “Kochanie, odkurz mój numer. Bądź dla mnie miła. Dużo mnie kosztowało, żeby się do ciebie odezwać po tym, jak się zachowałaś, więc teraz powinnaś o wiele bardziej się postarać. Trudno się dziwić, że Amy wreszcie straciła cierpliwość wobec natręta i jego pokrętnej logiki, więc odpisała, że nie jest zainteresowana i dobitnie wyjaśniła: “Ponieważ byliśmy na jednej niezręcznej randce i wydawało się, że nie jesteś mną zainteresowany i że nie chcesz ponownie się ze mną spotkać. Pół roku później myślisz, że zdobędziesz moją uwagę i zainteresowanie poprzez wrogie nastawienie, poczucie uprawnienia i nazywanie mnie lekceważącą? Nie, dziękuję”. 

Wtedy mężczyzna pokazał swoje prawdziwe oblicze i porzucił ton, który ewidentnie do tej pory wydawał mu się “szarmancki”: 

Szczerze mówiąc przyszłaś na naszą randkę ubrana, jakbyś szła na pogrzeb kogoś, kogo nie lubiłaś... To dość mocy kontrast wobec tego, jak byłaś ubrana na podniecających zdjęciach, którymi wcześniej mnie raczyłaś. 

Zdegustowana dziewczyna zamieściła screeny z całej tej absurdalnej konwersacji na Twitterze, a jej wątek szybko stał się viralem. “Z żalem informuję, że właśnie zostałam całkowicie zniszczona przez mężczyznę, który w październiku 2018 roku postawił mi jedną kolację i ewidentnie od tamtego czasu aż kipiał ze złości” - napisała pod swoim postem. 

Fot. Twitter.com (https://twitter.com/bottrill/)

Na opowieść Amy zareagowało aż 25 tys. internautów. Zdecydowana większość z nich stwierdziła, że jej niedoszły adorator zachował się bardzo niewłaściwie. 

To tylko potwierdziło, że postąpiłaś słusznie i nie umówiłaś się z nim więcej. 

“Życie jest zbyt krótkie, żeby chować urazę” - powiedział facet, który sam ewidentnie ją chowa. 

Z perspektywy 55-letniego mężczyzny mogę z całą pewnością powiedzieć: Amy, nie jesteś mu niczego winna! Tak samo jak nie jesteś niczego winna żadnemu adoratorowi w zamian za koszty randki albo prezent. Ten facet ewidentnie stwierdził, że skoro coś ci oferuje, ty powinnaś mu się odwdzięczyć. Tacy mężczyźni nie szanują kobiet. 

A wy jak oceniacie zachowanie faceta, który umówił się na randkę z Amy? A może macie podobne doświadczenia po nieudanych randkach? 

Zobacz również: Po upojnej nocy dostała od kochanka obrzydliwą wiadomość. Chodzi o jej wagę

Influencerki zdemaskowane. Ujawniono, jak źle wyglądają naprawdę
Influencerki zdemaskowane. Ujawniono, jak źle wyglądają naprawdę - zdjęcie 1

Polecane wideo

Komentarze (5)

Ocena: 4.2 / 5
gość (Ocena: 5) 17.04.2019 13:48
Ze dziewczyny wymieniaja jeszcze z takimi wiadomosci. Po pierwszej wiedomosci bym odpisala ze pol roku sie spoznil i zablokowala kolesia
zobacz odpowiedzi (4)

Polecane dla Ciebie