Para postanowiła dla zabawy zrobić sobie testy DNA. Wynik badania okazał się szokujący

Chcieli poznać prawdę o swoich przodkach. Rezultaty testu zniszczyły ich związek.
Para postanowiła dla zabawy zrobić sobie testy DNA. Wynik badania okazał się szokujący
Fot. iStock
17.04.2019

W ciągu ostatnich paru lat genealogia i poszukiwanie swoich przodków stało się niezwykle modnym zajęciem. Według danych statystycznych w Stanach Zjednoczonych strony poświęcone szukaniu swoich korzeni zaliczają się do drugiej względem popularności kategorii wyszukiwań w Internecie - wyprzedzają je tylko witryny pornograficzne. Dziś każdy może zamówić w Sieci własny zestaw do samodzielnego wykonania genealogicznego testu DNA - gotową próbkę należy odesłać, a po tygodniu dowiadujemy się całej prawdy o naszych przodkach. 

Zobacz również: Odkryła coś przerażającego o swoim chłopaku. Zastanawia się, czy z nim zerwać

Tego typu testy są popularne głównie w Stanach Zjednoczonych, a drugim owocnym rynkiem dla producentów takich zestawów jest Wielka Brytania. Pewna para pochodząca z tego kraju postanowiła dla zabawy wykonać genealogiczny test DNA, aby poznać prawdę o swoim pochodzeniu i dowiedzieć się, kim byli ich przodkowie. 27-letnia kobieta dostała bardzo ekscytujące wyniki badania i dowiedziała się wielu interesujących informacji na temat swojej rodziny. Jednak wyniki testu, jakie otrzymał jej 26-letni partner okazały się szokujące. Mężczyzna odkrył mroczny sekret o jednym ze swoich krewnych. Całą historię opisał na forum Reddit. 

Miesiąc temu moja dziewczyna i ja pomyśleliśmy, że fajnie będzie zrobić genealogiczny test DNA oferowany przez serwis Ancestry.com. Chcieliśmy dowiedzieć się czegoś więcej o naszych drzewach genealogicznych. Takie badania oferują wiele informacji. Mieliśmy sporo zabawy zapoznając się z wynikami testu, ale nagle znalazłem informację na temat jednego z moich przodków, z powodu której straciłem dziewczynę. W moim drzewie genealogicznym było parę nazwisk, których nie rozpoznałem, więc postanowiłem wyszukać je w Internecie. Okazało się, że jeden z moich przodków był seryjnym mordercą. 

Fot. iStock

Mężczyzna był w szoku. Natychmiast odezwał się do członków swojej rodziny z pytaniem, czy mieli pojęcie na ten temat. Okazało się, że tak, ale robili co w swojej mocy, aby jak najbardziej zdystansować się od owianego złą sławą krewnego. To przerażające odkrycie wstrząsnęło także partnerką 26-latka. Mężczyzna miał nadzieję, że po pewnym czasie jego dziewczyna pogodzi się z tą informacją i przejdzie nad tym do porządku dziennego. Tak się jednak nie stało. 

W ostatni weekend moja dziewczyna chciała się spotkać, żeby poważnie porozmawiać. Zerwała ze mną, bo powiedziała, że nie może poradzić sobie z faktem, że jestem spokrewniony z seryjnym mordercą. Powiedziała, że bardzo mnie kocha, ale wyjaśniła, że fakt, że w moich żyłach płynie ta sama krew co w kimś tak złym sprawia, że teraz patrzy na mnie zupełnie inaczej. 

Zrozpaczony autor wątku poprosił internautów o rady na temat tego, jak może odzyskać swoją partnerkę. Jednak większość komentujących była zszokowana nie tyle historią mężczyzny, ale reakcją i zachowaniem jego dziewczyny. Uznali, że autor wątku zasługuje na kogoś o wiele lepszego. 

Jeśli wyniki takiego testu stanęły na przeszkodzie waszego związku to świadczy o tym, że ona i tak zamierzała od ciebie odejść. 

Ta dziewczyna albo szukała wymówki, żeby z tobą zerwać, albo jest kompletną idiotką. Tak czy inaczej, będzie ci lepiej bez niej. 

Zgadzacie się z tymi opiniami? Jak zareagowalibyście na miejscu tej dziewczyny? 

Zobacz również: 9 najgorszych męskich wymówek na zakończenie związku

Wielbicielki tapety: Zdjęcia pięknych dziewczyn, które przesadziły z makijażem
Wielbicielki tapety: Zdjęcia pięknych dziewczyn, które przesadziły z makijażem - zdjęcie 1

Polecane wideo

Komentarze (1)

Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 17.04.2019 16:04
to wyglada jak wymowka dla zerwania
odpowiedz

Polecane dla Ciebie